Najpopularniejsza zabawa dla malucha? Naturalnie auta Hot Wheels

przez | 2 grudnia 2022
Czy istnieje na świecie młody człowiek, który w swoich skarbach motoryzacyjnych nigdy nie miał choćby jednego modelu marki Hot Wheels? Bądźmy pewni, że z trudem nam przyjdzie odnalezienie taką osobę. Te małych rozmiarów samochodziki, już dawno ogarnęły chłopięcy świat. Cudownie kolorowe, kuszą małych fanów motoryzacji.

Zabawki Hot Wheels

Autor: Hazwan Norizan
Źródło: http://www.flickr.com

Dzieciaki kochają rywalizować, więc z przyjemnością fundują sobie niewielką porcję adrenaliny w postaci wyścigów samochodowych. Aby doznania okazały się bardziej emocjonujące, firma produkująca zabawki Hot Wheels proponuje swoim małym klientom wyjątkowe tory, po których autka jeżdżą jak szalone. Wielką popularność zdobywają oszałamiające modele z dinozaurem, kobrą albo ośmiornicą.

Samochodzik Hot Wheels

Autor: Peter Zoon
Źródło: http://www.flickr.com

Innowacyjnym pomysłem jednak, są tory montowane do ściany, przy czym istnieje możliwość demontażu bez uszkodzenia jej.

Jeśli omawiany wątek nieprawdopodobnie Ci pasuje, to żeby zdobyć dodatkowe dane na prezentowane zagadnienie, pójdź dalej (tablicowo24.pl/kategorie/tablice-magnetyczne/) i wejdź tu.

Ich wielkim plusem jest kompatybilność więc z powodzeniem można połączyć je z innymi torami Hot Wheels, a tym samym budować jeszcze bardziej imponujące i ciekawsze kombinacje. Dzisiaj, dowolnie wybrany fan rajdów może posiadać swój prywatny tor wyścigowy i pokonywać prawa grawitacji. Dzięki swym niewielkim rozmiarom, autka towarzyszą dzieciom wszędzie i o każdej porze dnia – w domu, na podwórku, w czasie spaceru, w murach szkoły i w… wodzie . Ponieważ dzięki ciepłej i zimnej wodzie pojazdy poddawane są transformacji i dokonują zmiany koloru. Kolory zmieniają się od odcieni ciepłych po chłodne. Naturalnie każdy model harmonizuje z torami. Najlepszym dla nas wyborem będzie połączenie obu tych funkcji i kupno toru myjni, gdzie bąbelki wyczyszczą i przemalują autko na jeden z proponowanych, ekstrawaganckich kolorów

.

Jednak to nie tylko zabawki dla dzieci . To także wielka gratka dla ich nieco starszych kolekcjonerów, przy tym osób z zasobniejszym portfelem, gdyż istnieje model wykonany przez pewnego jubilera którego wartość wynosi 140.000 dolarów! Rok w rok najznamienitsi projektanci projektują coraz to nowsze kolekcje samochodów. Terenowe, nowoczesne, stylowe, ciężarowe – wybór proponowanych modeli jest gigantyczny więc każdy fan motoryzacji, i ten duży i ten mały odnajdzie odpowiedni do swoich potrzeb i oczekiwań.