Uzytkownicy

Nowi użytkownicy

  • admin

Użytkownicy online

There are currently 0 users and 0 guests online.

Z maluchami na urlop

Wielkimi krokami zbliża się okres wakacyjny. Zostały niespełna dwa miesiące, zatem dobrze by rozpocząć plany wakacyjne. A może by tak wybrać się na morze? Od lat trwają dyskusje czy lepszy Bałtyk czy wybrać plaże Adriatyku. Moim zdaniem trudno powiedzieć. Zdarzyło mi się być w obu miejscach i myślę że oba miejsca mają swoje plusy i minusy.


na plaży
Autor: Jörg Schubert
Źródło: http://www.flickr.com
Bezsprzecznie największą rolę w wyborze zagraniczna czy krajowa plaża mają nasze preferencje. Jeżeli uwielbiamy się opalać i generalnie jesteśmy słońcolubni lub mamy zamiar zabawić się w nurków, nie ma wyboru, musimy zdecydować na wyjazd za granicę.

Jeżeli z kolei interesuje nas wyjazd z rodziną nad morzem Bałtyk jest dobrym projektem. Na wczasy nad morzem naszym smykom niezbędne są letnie klapki i japonki dla dzieci do chodzenia po plaży czy przy basenie. Oczywiście również koniecznym jest strój kąpielowy i akuratne nakrycie głowy.

Jednakże nie jest to jedyny sposób wypoczynku. Dobrym pomysłem jest także wybranie się nad staw z wędką. Dzieci z ochotą nam potowarzyszą. Może to być dla naszych latorośli dobra szkoła cierpliwego oczekiwania na efekty. W tymże przypadku na pewno przydatne mogą być stylowe gumowce dla dzieci. Podobnie rzecz się ma gdybyśmy się zdecydowali na wypad do lasu z lornetą, aparatem oraz atlasem ptaków. Tam również mogą być potrzebne naszym dzieciom kaloszki lub też mokasyny dla dzieci.

Zmyślnie zorganizowane wakacje zaplanowany urlop nasze dzieci na pewno będą długo wspominać w czasie długich zimowych wieczorów przy szklance herbaty i w cieplutkich dziecięcych kapciach.

Kategorie artykułu