Wybieramy najlepsze pieluchy dla malucha

przez | 9 października 2021
Jedna pieluszka jednorazowa rozpuszcza się powyżej 300 lat! O ile nie jesteście przekonani do pieluch wielorazowego użytku, lecz troszczycie się o otoczenie, sięgnijcie po jednorazowe pieluszki ekologiczne, które rozkładają się znacznie krócej, a w środku w miejsce żelowego napełnienia mają wkład z ligniny. To podejście naturalne zarówno dla środowiska, jak i dla cery dziecka. Każdy rodziciel wie, że są sytuacje, w których pieluszka jednorazowa jest niezwykle potrzebna, bądź wprost nieodzowna.

http://www.wielorazowepieluszki.pl/

Źródło: http://www.wielorazowepieluszki.pl/

Tuż po urodzeniu w szpitalu, w żłobku, na wakacjach. A po użyciu pieluszki trzeba po prostu wyrzucić do kubła. Oznacza to zdrowie, ochrona środowiska i wygoda w jednym. Jednorazowe pieluszki ekologiczne dostępne w sklepie to idealna opcja dla modnych jednorazówek. Zrealizowane są z życzliwych środowisku i potomkowi półproduktów. Część chłonna pieluszki ekologicznej niejednokrotnie stworzona jest z bawełny, kukurydzy bądź celulozy.

Zainteresowała Cię ta sprawa? Jeśli poszukujesz uzupełniających informacji, które także okażą się pomocne, kliknij tutaj i przeczytaj więcej w tekście (http://www.zdrowie-legionowo.pl/urolog/).

Nie uczulają, nie wywołują infekcji i, co niezwykle istotne dla eko-rodziców – nie rozkładają się przez setki lat. Większa część z nich ulega pełnej biodegradacji. Od niedawna zarówno na rynku naszym można nabyć ekologiczne pieluszki jednorazowe. Jedni rodzice sięgają po nie ze względów ekologicznych, rozumując, że mają one mniejszy wpływ na środowisko przyrodnicze, drudzy natomiast ze względu na stan zdrowia malucha. Większość pieluszek ekologicznych jest zalecana nawet dla dzieci o ogromnych podatnościach uczuleniowych.

Otulacze wełniane (sporo więcej przeczytasz pod tym adresem) utworzone z prawdziwej, miękkiej i miłej w dotyku wełny 100%. Przeznaczony jest dla niezwykle subtelnej i łagodnej skóry pociechy. Otulacz wełniany jest cienki i przewiewny, dzięki czemu ekspresowo wysycha i jest zawsze prędko gotowy do powtórnego użytkowania. Jego zamierzenie opracowany wzór powoduje, że pasuje na najmniejsze dzidzie. Otulacz wełniany wykorzystujemy jako prawdziwy izolator od wilgotności. Zakładamy go na pieluszkę składaną, formowaną albo korzystamy z kieszonką dopinaną. Otulacze wykonane są z mięciutkiej, lekkiej wełny i starczy na cały czas pieluchowania.