Uzytkownicy

Nowi użytkownicy

  • admin

Użytkownicy online

There are currently 0 users and 0 guests online.

Zabawki – rzeczy, które kształtują wyobraźnię

Zabawki są stałym przyjacielem naszych dzieci. Brak osoby w każdej części świata, która w dzieciństwie nie posiadałabytowarzysza zabaw w formie pluszaka bądź innej zabawki. Ludzie dorośli mają nieco inne wyobraźnia w związku z zabawkami – te z przed wielu lat nie produkowane były jako zmechanizowane oraz barwne tak jak dzisiejsze.


my little pony
Autor: Aroa MABdolls
Źródło: http://www.flickr.com
Jednak każdy z nas z sentymentem wspomina swą najlepszą zabawkę, sporo ludzi z sentymentem przetrzymuje zabawki na swoim strychu. Wielu z nas ma świadomość jak istotne są te rzeczy w życiu każdego człowieka. Z praktycznego punktu widzenia zabawki są wspaniałym sposobem na rozwijanie kreatywności malucha – przez wymyślanie różnych zabaw dziecko rozwija swą elokwencję i mądrość.

Decydując się kupno zabawki dla swej pociechy warto więc kupić przedmiot, umożliwiający to w największym stopniu. Poszukując weny odnośnie wyboru najlepszego produktunajlepiej przyjrzeć się artykułom firmy Hasbro – marki z wieloletnim doświadczeniem związanym z produkcją zabawek, firma powstała bowiem od 1948 roku.

Bardzo modne w dzisiejszych czasach są urządzenia interaktywne. Jest to nowy trend, który pozwolił wykształtowanie zabawek nowoczesnych, jakie oprócz kreatywności mogą rozwinąć różne zdolności. Przykładem takiej zabawki są bardzo lubiane przez dzieci w ostatnim czasie Furby. Jest to zabawna rodzina stworków, które mogą aby nauczyć się, a potem używać języka polskiego. Oprócz języka przyswajają również zachowania. Dziecko mające w posiadaniu tę zabawkę staje się odpowiedzialne za to, czy będzie on towarzyskim, albo złym stworzeniem. Jednym z przedstawicieli rodziny jest – kolorowy stworek o przyjaznym spojrzeniu oraz charakterze. Jego kolorowy kuzyn to Interaktywny Furby Cool Mówi Po Polsku Aplikacja 99888. Należy wykreować charakter obu zwierzaków. Przy okazji trzeba je jeszcze żywić, odbywa się to odpowiedniej aplikacji na smartfony.

Każda pociecha lubiącabajkę „My Little Pony: Przyjaźń to magia” z pewnością doceni zabawkę wykreowaną na kształt ulubionej postaci swej ukochanej bajki. Jedną z głównych postaci w bajce jest Rainbow Dash, lobująca się w sportowym stylu ubierania. Pełna nazwa artykułu brzmi Hasbro My Little Pony. Druga odsłona tej samej teczowej oraz wyjątkowej bohaterki z kreskówki to Hasbro My Little Pony Mlp - Lalka Equestria Girl, Rainbow Dash.

Kategorie artykułu