Uzytkownicy

Nowi użytkownicy

  • admin

Użytkownicy online

There are currently 0 users and 0 guests online.

Nadciągający start roku szkolnego oznacza wzrost kosztów dla rodziców

Szkoła. To jedno słowo dudni i dźwięczy w uszach naszych mam i ojców cale wakacje. Teraz jest jeszcze fajnie, są wakacje, a nasze dziecko bawi się u Dziaków, nie mamy zmartwień, ale już niedługo ważny dzień 1 września, a wcześniej już przecież trzeba będzie zabrać się do pracy, czyli kupić, co niezbędne.
w szkole
Autor: Laurie Sullivan
Źródło: http://www.flickr.com
Przede wszystkim warto wybrać się do sklepu z przyborami szkolnymi raczej wcześniej, nie róbmy tego w wakacje, na przykład, w ostatnim tygodniu przed rozpoczęciem roku szkolnego, bo nie dość, że jest już nerwowo, to jeszcze mogą nas rozczarować ceny. Możemy mieć pewność, że jeśli pójdziemy do sklepu w czasie wakacji nie będzie też tak długich kolejek, jak przed rozpoczęciem roku szkolnego. Pewnym rozwiązaniem dobrym o każdej porze roku jest wizyta w sklepie internetowym. Nie trzeba opuszczać domu, wystarczy jedynie wygospodarować czas, by przejrzeć konkretne strony, wybrane sklepy i porównać oferty (jakie podkładki?).


Ogólnie zasada jest jednak taka, że nie warto zwlekać z niczym gdyż skończy się to nagromadzeniem innych obowiązków, innych zobowiązań, problemy się nałożą i nic, poza bólem głowy nie wyniknie z tego dobrego. Dlatego warto też zrobić listę zakupów i przysiąść w jeden dzień do komputera i zacząć zamawiać. Niektóre sklepy są droższe niż konkurencja, ale uwaga, mogą mieć na przykład wysyłkę za darmo, która znacznie obniża wartość naszego zamówienia. Warto to sprawdzić. Co powinniśmy kupić?
Przede wszystkim zestaw do pisania: flamastry, pisaki dla dzieci (pisaki dla dzieci), długopisy i ołówki, zakreślacze, markery i korektory. Nie można zapomnieć o przyborach do plastyki: blok szkolny, bibuła, plastelina, modelina, nie zapomnijmy o geometrii: linijki, cyrkle. Powinniśmy tez zapewnić naszemu dziecku jak największy komfort nauki, warto więc zakupić pomoce do nauki, na przykład podkładki dla dzieci, a także pojemniki dla dzieci, w którym nasza pociecha będzie trzymała śniadanie. Poza tym, trzymajmy zawsze rękę na pulsie, gdyż przed rozpoczęciem szkoły może coś się pojawić, coś, co trzeba będzie zakupić. Jeśli sobie to przypomnimy wcześniej to na nic nie czekając udajmy się po to do sklepu.

Kategorie artykułu