O jakich zabawkach marzą współcześnie dziewczynki?

przez | 14 września 2021
Zabawki są dobrym wyjściem na zabawianie dziecka. Nie to jest jednak najważniejsze. Zabawka – choć jest tylko przedmiotem – okazuje się być kreującą kreatywność, zainteresowania oraz możliwości intelektualne naszego dziecka. Dodatkowo ma duży wpływ na osobowość i kształtuje wyczucie piękna. Główne zadanie lalek z perspektywy nauki jest wpojenie w młodej osobie poczucia odpowiedzialności, szacunku względem ludzi i dbałości o własne rzeczy.

lalka

Autor: thepeachpeddler
Źródło: http://www.flickr.com
Wybór właściwej zabawki okazuje się więc ważną funkcją. Trudnym wyzwaniem jest więc połączenie własnych preferencji w wyborze zabawki z chęciami które wyraża dziecko. Standardowa Barbie może być dla dla dzisiejszych dzieci towarem zbyt archaicznym. Jeśli chodzi o popularność należy wskazać sporo modeli, którymi dzieci ostatnio bawią się najczęściej.

Monster High

Autor: Mike Mozart
Źródło: http://www.flickr.com

Niezwykle lubiane stały się ostatnimi czasy lalki z linii Monster High. Są to zabawki nieco odmienne z uwagi na ich niecodzienną charakteryzację. Zabawki te są postaciami zaprojektowanymi na wzór kultowych postaci grozy jakimi są Dracula, Mumia czy wilkołaki. Seria opowiada o lalkach, które są przyjaciółkami ze szkoły. Każda z lalek ma odmienne hobby oraz ulubiony szkolny przedmiot, dlatego też każda osoba ma możliwość wybrać swoją ulubioną postać. Lalki te dają możliwość naszym dzieciom w wyzbyciu się całkowicie zbędnych lęków, które związane są z upiornymi postaciami. Jedną z najbardziej popularnych zabawek wspólnoty Monster High (Lalka Monster High Wyprawa Do Upioryża Skelita Calaveras Y7661/Y7662 od Mattel) jest Skelita Calaveras – lalka, której głównym atrybutem stał się notesik w którym wszystko notuje. Jest ona często z dzienniczkiem i piórem, dzięki czemu Twoje dziecko także ma możliwość zajmować się notowaniem oraz rozwijaniem umiejętności pisania. Cała nazwa towaru to Mattel Monster High Wyprawa Do Upioryża Skelita Calaveras Y7661/Y7662. Natępna lalka z upiornej serii to Lalka Mattel Monster High Wyprawa Do Upioryża Skelita Calaveras Y7661/Y7662. Jest to lalka o nazwie Rochelle Goyle – upiorna podróżniczka mająca w zestawie dziennik oraz strój podróżny.

Dla rodziców wolących raczej klasyczny wizerunek lalek polecana jest lalka Lalka Zapf Creation Lalka Bobas My Little Baby Born – Nappy Time 817773 (więcej: lalka My Little Baby Born na To bardzo miła laleczka bobas, która przemawia oraz rusza nóżkami. Opieka nad nią wygląda zupełnie jak bobasem – należy wymieniać jej pieluszkę i karmić, ponieważ jeśli tego nie robimy zabawka płacze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*