Uzytkownicy

Nowi użytkownicy

  • admin

Użytkownicy online

There are currently 0 users and 0 guests online.

Przed długo oczekiwanym imprezą trzeba świetnie przygotować

Tak, udało się, myślisz bardzo głośno, ponieważ wszyscy towarzysze patrzą na ciebie ze zdziwieniem. Olewasz to, gdyż twoje uczucia tryskają jak gorąca para i chciałyby teraz być tam, gdzie będziesz za kilka dni. Tak, wybierasz się na swój wymarzony event, zobaczysz na nim swych ulubionych wykonawców, zapoznasz towarzystwo, którzy odczuwają to, co ty.


zespół Pink Floyd
Autor: Jimmy Baikovicius
Źródło: http://www.flickr.com
Kartę wstępu mocno ściskasz w dłoni, nie możesz go przecież stracić. Pociąg masz też już zarezerwowany, zostaje jedynie poczekać i słuchać zespołów, jakie wkrótce usłyszysz na żywo. Całość jest fantastycznie, myślisz, jednakże po chwili przychodzi wątpliwość, bo właśnie dociera do ciebie, że nie posiadasz jeszcze całego wyposażenia. Brakuje ci rockowych, metalowych i rapowych łańcuchów (nieśmiertelniki dla fana rocka), podobnie nie masz w swoich zbiorach rockowych, metalowych i rapowych naklejek. Migiem nadrabiasz te zaległości.


Witasz się z kolegą, który także jedzie na festiwal. Oboje wymieniacie między sobą sobą oczekiwania, nie możecie się uspokoić, tak jesteście rozemocjonowani. Niespodziewanie twój kumpel mówi, iż wszystko byłoby w porządku, ale nie zdążył nabyć jeszcze tych rockowych, metalowych lub rapowych naszywek (różne naklejki muzyczne), właściwie to obojętnie, bo słucha wszystkiego, co dobre, z jakiegokolwiek rodzaju, lecz chciałby posiadać przynajmniej jedną właściwą naszywkę.


koncert
Autor: BL4CK_K1N6
Źródło: http://www.flickr.com
Rozumiesz własnego towarzysza i napominasz mu o swoich niedociągnięciach w zaopatrzeniu. Oboje dochodzicie do konkluzji, że należy to nadrobić. Tak samo przydałoby się dodatkowo przecież zakupić rockowe, metalowe i rapowe nieśmiertelniki, razem wpadacie na tenże inwencję i zaraz zapisujecie to na kartce, aby przypadkiem nie zapomnieć.


I teraz jednak miast lecieć do sklepu (albo raczej jechać, albowiem mieszkasz przecież w małym mieście, gdzie nie ma podobnych miejsc) zaglądasz do Internetu, porównujesz koszty i w końcu zamawiasz. O widzisz, że zrobiłeś jeszcze lepszy dochód, albowiem nie zapłacisz za opłatę wysyłki! Uważasz, iż wszystko układa się po twojej myśli. I tak w istocie jest. A kilka dni potem dodatkowo się dowiadujesz, iż twoja najlepsza kumpelka także jedzie! No, to będzie impreza!

Kategorie artykułu