Uzytkownicy

Nowi użytkownicy

  • admin

Użytkownicy online

There are currently 0 users and 0 guests online.

Czas urlopu, a Ty nie wiesz czym się zająć?

Nie masz pomysłu jak zapełnić weekend? Chciałbyś gdzieś udać się za miasto, może pochodzić po górach, jednak prognozy pogody wykluczają twoje ambitne zapędy. Więc co ci pozostaje? Siedzenie w czterech ścianach, bezproduktywne i przypadkowe oglądanie telewizji? Szkoda na to czasu. Podsuniemy ci znacznie lepszy pomysł!


Książka nie jest twoim wrogiem, to pierwsza rzecz, która przychodzi mi do głowy, kiedy widzę, jak ludzie reagują na słowo pisane. Faktycznie, czytelnictwo wciąż spada, książki sprzedają się
Zestaw kinomaniaka
Autor: thierry ehrmann
Źródło: http://www.flickr.com
słabo, dlatego tendencja nie nastraja korzystnie. Jednak naprawdę dobra lektura to idealny pochłaniacz czasu. Nieważne, jaka to będzie lektura, „dobra” to pojęcie subiektywne, ważne, by tobie przypadła do gustu. Uwierz, iż w ten sposób zagospodarowany czas da ci więcej korzyści niż kolejne godziny przed telewizorem, w którym nic istotnego się nie dzieje.

Ludzie w kinie
Autor: Ministerio de Cultura de la Nación
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli faktycznie jednak nie jesteś w stanie obejść się bez telewizji to włącz… komputer. Wiedz że, w Sieci masz o wiele pokaźniejszy wybór ciekawych programów niż w telewizji. Szczególnie polecaną rozrywką są seriale. Bardzo zajmują, a czasu na nie zawsze jest za mało, więc warto spożytkować czas, który i tak nie masz czym zająć. Do wyboru masz bardzo dużo pozycji: serial przygodowy, serial romans (ciekawy serial przygodowy), a może na przykład coś z serii serial science fiction lub serial sensacyjny (znane seriale science fiction). Jestem pewny, iż trudno będzie dokonać wyboru, ale warto się na coś zdecydować.

Ciekawą propozycją będzie także spędzenie trochę czasu w kuchni, ale w ten sposób, by coś podebrać z szafki i wrócić przed ekran telewizora, wymagany jest dłuższy pobyt w tym miejscu, by przygotować coś wyjątkowego. Z jednej strony masz zaplanowaną jakąś część dnia, gotujesz coś z zapałem, z drugiej strony, później z przyjemnością konsumujesz efekty swojej pracy. Smaczne, jednak mogłoby być znacznie lepsze? To nieważne, bo ważne są zapał i nowe doświadczenia. Taki sposób na zagospodarowanie wolego czasu nie jest też na pewno przeznaczony tylko dla pań, przecież przed kuchnią nie ma tabliczki z napisem: „tylko dla Pań”. Tak więc nie krępuj się, zobacz, jakie będą efekty twojej pracy, a jednocześnie zagospodaruj wolny czas czymś pożytecznym, co da ci ciekawe doświadczenia oraz nowe wrażenia.

Kategorie artykułu