Jakie akcesoria kupić dla dziecka na rozpoczęcie roku szkolnego

przez | 11 maja 2022
Jeśli powrócilibyśmy w krainie lat dziecięcych, dokąd byśmy od razu się udali? Do domu rodzinnego, w którym od dawna nie mieszkamy, do babci, która już dawno nie żyje czy do kolegów, których nie widzieliśmy od lat? Jest sporo opcji, na pewno nie zatrzymalibyśmy się na jednej z nich, przecież można by wszystko zrobić na raz, można by w jeden dzień odwiedzić te wszystkie miejsca.

szkoła

Autor: The LEAF Project
Źródło: http://www.flickr.com
Zapewne również odwiedzilibyśmy kolegów ze szkoły, klasę, gdzie stoły zastawione są pomocami naukowymi, opakowane starannie przez nasze mamy okładkami na książki i zeszyty – zestaw ołówków do szkoły, później delikatnie przemknęlibyśmy do szkolnego sklepiku, tam ołówki dla dzieci, zeszyty i gumki, a przede wszystkim słodycze, coś na ząb, po co wystawało się w długich kolejkach na długich przerwach. Wrócilibyśmy do naszego pamiętnika, gdzie spisywaliśmy wszystkie myśli i wstydliwe sekrety, przypadkiem odnaleźlibyśmy papeterię, nie wykorzystaną jeszcze, piękne koperty, które miały zostać wysłane do właściwej osoby. Sprawdź pamiętniki na hasło.

Jednak w tym wszystkim mielibyśmy gdzieś w głowie, bardzo głęboko informację, iż niedługo będzie trzeba powrócić, iż stan

szkoła

Autor: Lydia
Źródło: http://www.flickr.com

wiecznego szczęścia nie może wiecznie trwać. Mogłoby przecież też tak być, iż ten powrót nie byłby szczęśliwy. Raczej często się nie zdarza, żeby ktoś miał wyłącznie szczęśliwe zdarzenia w dzieciństwie. Czasami zdarzają się gorsze, nieprzyjemne wspomnienia, które mogłyby się przypomnieć podczas powrotu do przeszłości. I nie musimy tu poruszać jakichś strasznych wspomnień, wystarczy, że po raz drugi musielibyśmy spaść z tego rowerku lub po raz kolejny starsi koledzy nabiją nam guza…

Niestety, rozmawiając o takich powrotach to trzeba się przygotować na wszystkie scenariusze, zresztą podróż w czasie to niebywałe konsekwencje. Wystarczy przypomnieć sobie film „Powrót do przyszłość”, to doświadczenie kosztowało naszych bohaterów dużo nerwów i stresu, i choć oczywiście, jak to w filmie, wszystko skończyło się dobrze, lecz sama wizja mogłaby być dość zbliżona do naszej wyprawy, do naszej eskapady w czasie, do naszego powrotu do dziecinnych lat.

Czy podoba Ci się ten tekst? Jeśli tak, to sprawdź poza tym szczegóły w serwisie fantomy reanimacyjne, gdyż one także mogą okazać się dla Ciebie bardzo interesujące.