Uzytkownicy

Nowi użytkownicy

  • admin

Użytkownicy online

There are currently 0 users and 0 guests online.

Dzięki akcesoriom dla lalek małe dzieciaki mogą uczyć się dorosłego życia

Niesamowicie kolorowe, wyglądające jak miniaturki rzeczywistych akcesoriów dla dzieci, nie tylko bawią, lecz również uczą małe dziewczynki jak opiekować się w przyszłości swoim własnym niemowlęciem.
Kiedy mamusia opiekuje się młodszym braciszkiem, jego starsza siostra może mamę naśladować za pomocą takich świetnych zabawek.

dziecko
Autor: Pete
Źródło: http://www.flickr.com
Krzesełko do karmienia, nawet przewijaczek jak prawdziwy! Tego typu zabawy mogą być także doskonałą nauką dorosłego życia.
Nawet nie wyobrażamy sobie jakie cudeńka stworzono dla laleczek! Obecne akcesoria dla lalek to już nie tylko wózeczki i butelki. Dziś laleczki naszej córki możemy także zaopatrzyć w nosidełka dla lalek, łóżeczka, kołyski, pościel i śpiworki dla lalek – a wszystko jak prawdziwe!
Domek dla lal jest bardzo często wyśnionym podarkiem dla młodej damy. Możemy go wyposażyć w przypominające miniaturki prawdziwych mebelki dla lalek, które mała dziewczynka może w domku dowolnie przestawiać według swojej własnej koncepcji co także jest świetną zabawą. Może to być świetny pomysł na prezent urodzinowy czy świąteczny. Każda mała dziewczynka będzie szczęśliwa otrzymując taki podarek.
Mając już domek i meble możemy zaopatrzyć szafy lalki w ubranka (nosidełka dla laleczek). W sweterki spódnice, bluzeczki, spodenki a nawet suknie ślubne – według najnowszej mody. Jeśli dziewczynka ma zapał krawiecki, na pewno zachwyci się zabawką w postaci maszyny do szycia. Będzie mogła szyć swe pierwsze, prawdziwe kreacje według własnych pomysłów.

Nawet w kosmetyki i przybory fryzjerskie możemy zaopatrzyć laleczkę naszej córki. Każda mała dziewczynka chętnie zaplecie warkocz długowłosej laleczce lub wymyśli jej całkiem nową fryzurę. Zmyje makijaż wacikiem lub pomaluje paznokcie.
Dzisiejsze akcesoria dla lalek (meble dla lalki) są tak skonstruowane, że dziewczynki mogą próbować swych sił nie tylko jako przyszłe mamy, ale też w wielu zawodach (fryzjerka, kosmetyczka, projektantka, krawcowa). Mogą rozwijać swoje talenty. Pomysłów na zabawę jest wiele. Dzieci są tak pomysłowe że na pewno odkryją mnóstwo innych możliwości. Taka zabawa jest to prawdziwa szkoła życia!
Pamiętajmy tylko kupując akcesoria dla lalek (jak też wszelkie inne zabawki dla naszych pociech), aby były dostosowane do ich wieku i spełniały wszelkie normy bezpieczeństwa, bo zabawa zabawą, kolory, wygląd, kształt zabawek jest ważny, jednak bez wątpienia zabawki muszą nie stanowić żadnego zagrożenia.

Kategorie artykułu