Uzytkownicy

Nowi użytkownicy

  • admin

Użytkownicy online

There are currently 0 users and 0 guests online.

Filmy w odcinkach animowane są zawsze na topie

Niektórzy ludzie nie są w stanie obejść się bez seriali. Jest to w pewien sposób zastępcza, z goła inna, jednak równoległa rzeczywistość, do której z prawdziwą przyjemnością powracamy często. Lubimy wymyślać z wyprzedzeniem alternatywne fabuły naszym drogim postaciom, śledzić ich życie, myśleć, co zdarzy się w kolejnym sezonie. Twórcy zaś, abyśmy czasem się nie zanudzili podają nam na tacy scenariuszowe perełki, sensację, dramat i kabaret w jednym. W ostatnich latach chyba nieprzypadkowo śledzenie kolenych epizodów ulubionych seriali stało się pewnym stylem życia.


gry
Źródło: http://www.morguefile.com/
I nie mam na myśli seriali, które serwują nam polskie media. Mowa o superprodukcjach amerykańskich, takich jak „Dexter” czy „House Of Cards”, które przyciągają wielkie audytorium. Kto najczęściej ogląda tego typu rzeczy? Jeśli skupimy się na naszych polskich produkcjach to grupa wiekowa kształtuje się w okolicach 40-70 lat. Częściej są to kobiety, choć mężczyźni rzadziej ujawniają że oglądają seriale. Jeśli zaś chodzi o seriale amerykańskie, które najczęściej oglądamy w Sieci, to jak łatwo się domyślić śledzą je osoby w młodym wieku, z dużych miejscowości. Propozycja dla dzieci i dorosłych: animowane bajki.


Skąd wzięła się popularność tej formy rozrywki? wydaje się, iż pojęcie tego fenomenu odnajdziemy w tym, o czym była mowa na początku artykułu: w uzależnieniu. Za tym pojęciem kryje się wartka akcja, utożsamienie z bohaterami, zagadka, tajemnica, niepewność, co też stanie się się w następnym odcinku. Twórcy wyczuwają doskonale te nastroje i celowo zapętają akcję przed końcem odcinka… To dlatego z niecierpliwością wyczekujemy na następną część.


gry na konsole
Autor: jareed
Źródło: http://www.flickr.com
To działa w każdego typu serialach. Znakomicie sprawdzi się w serialu akcji, w serialu animowanym, serialu anime jak i w serialu dramatycznym. Tak jak w tych: serial akcji. Co więcej, nikt z nas nie jest bezpieczny będąc narażonym na tego typu techniki, bo choć zdajemy sobie z nich sprawę, to dajemy się tak nabierać, takie rzeczy sprawiają, iż życie staje się bardziej emocjonujące. To tak jak z filmem, zdajemy sobie sprawę z tego, że to jedynie film, jednak przeżywamy go często tak mocno, jakby było to prawdziwe życie. Identycznie jest z serialami, które podzielone na części uzależniają jeszcze bardziej, wciągają i nie dają nam choć na chwilę odejść.

Kategorie artykułu