Modele pieluszek dla niemowlaków

przez | 26 kwietnia 2022
Pieluszki składane wykonane z tetry bambusowej. Spełniają szereg funkcji prócz zwyczajnej pielęgnacji smyka. Mogą mieć zastosowanie jako pieluszka wielorazowa albo wkład do pieluszki kieszonki. To także bardzo delikatny ręczniczek dla buzi malucha.

Dla oseska – jest możliwość użyć jej jako otulacz, jakim całkowicie opaszemy niemowlaka, zapewniając mu sielski sen. W parne dni może posłużyć nam jako kołderka mgiełka, gdyż bambus daje uspokajające wrażenie chłodu. W szczególnie słoneczne dni pieluszką bambusową zasłonimy wózek, nosidełko bądź brzdąca w foteliku samochodowym, bo bambus absorbuje promienie UV. Jeżeli dziecko jest wcześniakiem lub ma czułą cerę, mamy możliwość z powodzeniem użyć pieluszki bambusowe jak ręcznik, bambus jest niezmiernie subtelny, miękki i przyjemny w dotyku, a przy tym nadzwyczaj mocny, a dzięki swojej wspaniałej chłonności, ekspresowo osuszy skórę pociechy. Wspaniale sprawdza się także jako podkład na przewijak. Pieluszki z kieszonką to niezwykle praktyczna i banalna w obsłudze rodzaj pieluszek wielorazowych.
Pieluszki skonstruowane są z powłoki nieprzemakalnej na zewnątrz i warstwy mikropolarku od strony pupy pociechy. Te dwie powłoki są ze sobą połączone tak by pozostał otwór na wsadzenia wkładów chłonnych. Do wylotu tego wpycha się dawkę i model wkładek stosowną do wieku i wymogów maluszka. Pieluchy kieszonki mają wielofunkcyjny format (0-13 kg), w komplecie znajduje się jeden wchłaniający wkład bambusowo-bawełniany. Pieluszki typu kieszonki to jedno z najbardziej ekonomicznych sposobów.

Czy publikowany wątek wydał Ci się interesujący? To świetnie, gdyż jak klikniesz tutaj, przeczytasz pożyteczne informacje, które Cię niewątpliwie zaabsorbują.

Pielucha z kieszonką wzrasta razem z dzieckiem i daje ewentualność użycia dowolnych wkładów chłonnych. Na cały czas pieluszkowania celowych jest ok. 12 sztuk. Zgrabny układ pieluchy na luźne założenie na nią niemowlęcego body na zatrzaski i całość się ze sobą przyzwoicie przystosowuje. Gumki nie cisną dziecka, model umożliwia dobre dopasowanie, cała pieluszka z kieszonką jest sumiennie sporządzona, ogromnie delikatna i umożliwia harmonijną wymianę powietrza przy skórce malucha. Powłoka mikropolaru od strony siedzenia dziecka nie przyjmuje wilgotności i dzięki temu skóra nie ma kontaktu z wilgocią.