Uzytkownicy

Nowi użytkownicy

  • admin

Użytkownicy online

There are currently 0 users and 0 guests online.

Co uczą nas gierki?

Jeśli brak na kuli ziemskiej kraju, w którym grywanie w różnego rodzaju gry nie byłoby jedną z ulubionych rozrywek, sposobów spędzania wolnych chwil, nie powinno zbytnio dziwić, że człowiek, który deprecjonuje atuty gier niejako naraża się na dużą krytykę!

Pad, gry na kolsolę
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Tak naprawdę różne są guściki, ale jeśli ktoś niepochlebnie wypowiada się o grach w zasadzie popełnia spory błąd. Należy założyć, iż po zapoznaniu się z tym tekstem dosłownie żaden z internautów nie będzie mieć jakichkolwiek wątpliwości, czyli w pełni doceni chociażby najnowsze przygodówki PSP.olBądź co bądź częste grywanie na konsoli albo PC niejako przedłuża życie - to nie jakieś kłamstwo! Przecież granie, oczywiście w granicach zdrowego rozsądku, bardzo uspokaja, powoduje, że nawet chronicznie zestresowani ludzie mają nareszcie okazję wypocząć. Fajnie, iż w wielu przypadkach nawet praktycznie zawałowiec jest w stanie dostrzec, że chociażby gry przygodowe PSP sprawiają, iż jego przeciętne, chociaż stresujące życie wreszcie jest milsze, zdatniejsze do akceptacji. I to mocno raduje serce, nie zapomnijmy o tym. Byłoby świetnie, gdybyśmy zamiast chociażby raczyć się piwem - na poprawę nastroju, grali sobie!Gry w istocie nie tylko łagodzą obyczaje, ale także zwiększają nasze umiejętności, wiedzę, generalnie stajemy się lepszymi personami! Wiadomo: pewnie przynajmniej niektórzy z odbiorców powiedzą, że to kłamstwo, bo niby co aż tak mocno wartościowego jest w gierkach? Jednakże na przykład gry muzyczne PSP sprawiają, iż wspaniale rozwijają się nasze zdolności muzyczne, gust muzyczny. To tylko jeden z kilku przykładów. Z grami należy umiejętnie.

Zatem grywajmy w fajne tytuły, ale róbmy to jak zwykły człowiek, posiadający wyczucie sytuacji oraz czasu. W żadnym przypadku nie zatraćmy się w świecie gier, chociaż nierzadko to kuszące. W szczególności ludzie zmagający się z trudnymi problemami są mocno narażeni na uzależnienie się od nierealnego świata, który faktycznie jest interesujący. W takim razie: popularne platformowe gry PSP, przygodówki oraz inne typy są kapitalne, ale trzeba umieć zachować odrobinę dystansu.

Kategorie artykułu