Przegląd słynnych oraz ciekawych gier na komputer

przez | 29 grudnia 2021
Gry komputerowe są bardzo różne, o czym bardzo dokładnie przekonuje kilka ostatnich lat przyglądania się sklepowym półkom. W tym czasie ukazały się produkcje mające najwyższą jakość, w które bez żadnej obawy mogą grać zarówno starsi, jak i kilkunastoletnie dzieci. Takie gry pozbawione są przemocy i brutalności, a sporo z nich poza funkcją rozrywkową może sporo nauczyć.

konsola Xbox One

Autor: BagoGames
Źródło: http://www.flickr.com
Przykładem takiej produkcji przykładowo może być gra sims 3 (zobacz na naszej stronie: ), w niej gracz steruje życiem wirtualnych postaci, rozwija otoczenie gdzie one mieszkają i próbuje zdobyć kolejne umiejętności. The sims jest chyba najlepiej sprzedającą się grą komputerową w historii, kilkanaście milionów sprzedanych kopii w kilkudziesięciu krajach najlepiej mogą zaświadczyć o tym jak jest popularna. W grę grywają wszyscy, rodzice z dziećmi, i nadal jest rewelacyjną rozrywką dla każdego, kto będzie chciał.

Na drugim końcu sprzedawanych na rynku gie są gry brutalne i pełne przemocy, ale o dziwo również cieszące się dużą popularnością wśród wielu graczy. Przez swoją brutalność nie są przeznaczone dla młodszych graczy, ale niestety sporo nastolatków czasami gra w nie, choć absolutnie nie powinno.

Bardzo Ci się spodobał ten tekst? Jeżeli tak, to zobacz również przydatne teksty, które mają zbliżone dane na podnoszony wątek – jeśli chcesz, to zbadać kliknij tu!

Do takich tytułów należy na przykład grand theft auto iv premium games gra pc, czwarta z kolei edycja z brutalnej serii GTA, w jakiej gracze wcielają się w kierowców i im są bardziej agresywni na drodze, tym zdobywają większe doświadczenie.

Standardem w tej grze jest jeżdżenie po chodnikach, ucieczki przed policją, niszczenie innych pojazdów, a w ostatnich wydaniach także używanie broni. Pierwsze dwie części można już całkowicie za darmo ściągnąć z internetu, mimo że posiadają one niezbyt dobrą grafikę to nadal mają rzeszę zagorzałych wielbicieli. Dzisiaj na szczytach popularności jest ostatnie dziecko grand theft auto v pl gra ps3. Grę można kupić w wersji pudełkowej, a można także ściągnąć z sieci, zakupić sam i zupełnie legalnie uruchomić na swoim komputerze. Podczas grania w GTA trzeba jednak pamiętać o tym, że gra ta zupełnie nie nadaje się dla mniejszych graczy i pod żadnym pozorem nie należy jej dawać dzieciom.