Furby – idealny przyjaciel dla Twojego malucha

przez | 5 listopada 2022
Rodzina Furbych jest lubiana od 1998 roku, kiedy to w sprzedaży ukazał się pierwotny reprezentant rodziny Furbych. To oferta przedsiębiorstwa Hasbro – jednego ze globalnych wiodących przedsiębiorstw w dziedzinie dystrybucji zabawek dla dzieci. Furby należy do grupy zabawek interaktywnych, a więc takich na jakich postępowanie użytkownicy posiadają bezpośredni wpływ.

zabawki furby rozmawiające ze sobą

Autor: Ray Bouknight
Źródło: http://www.flickr.com
Tę małą rodzinkę stworzono w tym celu, żeby wpoić dzieciom umiejętność opiekuńczości poprzez opieki nad zabawką i kształtowaniem jego usposobienia. Furby wspomaga proces nauki mówienia, zwiększa wenę twórczą oraz kreatywność. Każdy Furby bowiem bezpośrednio po kupnie mówi na swój sposób, funkcją dziecka jest wpojenie mu języka polskiego. Każdy Furby zaczyna zachowywać się tak jak jego posiadacz – dziecko więc wie, że należy Furbiego w odpowiedni sposób traktować, aby zwierzak odwdzięczył się w ten sam sposób.

Jednym z szczególnie lubianych członków rodziny Furby okazał się produkt o nazwie Hasbro – Furby – Irokez Cool Szary – 39834 A3125 Pl. Furby – bo taką nazwę nosi stworek – potrafi sprawić radość wszystkim maluchom. Jest chętny tłumacz przysięgły dębno mówienia, nabywania wiedzy, tulenia się oraz jedzenia.

Jego równie skorym do bawienia oraz figli kuzynem jest model Hasbro Furby Party Rockers – Modrakowy Scoffby A3189 A3187. Tak samo elokwentny oraz bezpośredni – wprawi w lepszy humor na każdej imprezie dla maluchów – uwielbia bowiem chichotać oraz dużo tańczyć.

Przedstawicielką płci żeńskiej tej zabawnej grupy jest Hasbro Furby Party Rockers – Różowy Loveby A3190 A3187 (najlepsze ceny), panienka niezwykle towarzyska oraz roztańczona. Przyniesie uśmiech na buzię każdego malucha.

Ostatni stworek z tej roztańczonej gromadki to . Ten pocieszny stworek z dużą prędkością pochłania wiedzę i nowe języki. Kocha się bawić i zajadać się jedzeniem. Dzięki opiece nad tym stworkiem pociecha posiądzie umiejętność dużej rzetelności. O Furbiego trzeba bowiem troszczyć, żeby i on odwdzięczył się pozytywnym usposobieniem.