Uzytkownicy

Nowi użytkownicy

  • admin

Użytkownicy online

There are currently 0 users and 0 guests online.

Zbiór popularnych i wciągających gier na PC

Gry komputerowe są bardzo różnorodne, o czym bardzo dokładnie przekonuje kilka ostatnich lat przyglądania się sklepowym półkom. W tym czasie ukazały się produkcje naprawdę wysokiej jakości, w jakie bez żadnej obawy grać mogą zarówno starsi, jak i kilkunastoletnie dzieci. Gry te pozbawione są przemocy i brutalności, a wiele z nich poza funkcją rozrywkową może niemało nauczyć.

konsola Xbox One
Autor: BagoGames
Źródło: http://www.flickr.com
Przykładem na taką grę może być na przykład , w której grający musi sterować życiem cyfrowych postaci, rozwija otoczenie w którym żyją i zdobywa kolejne umiejętności. The sims jest chyba najlepiej sprzedawaną komputerową grą w historii, ponad dziesięć milionów kopii, które się sprzedały w kilkudziesięciu krajach doskonale mogą zaświadczyć o tym jak jest popularna. W grę grają wszyscy, rodzice z dziećmi, i w dalszym ciągu jest rewelacyjną rozrywką polecaną dla każdego.

Na drugim krańcu gier oferowanych na rynku są gry pełne brutalności i przemocy, lecz o dziwo także mające dużą popularność wśród wielu grających. Przez swój charakter przeznaczone raczej nie są dla kilkunastoletnich graczy, ale niestety sporo młodzieży czasami gra w nie, choć absolutnie nie powinno. Do tytułów takich należy na przykład grand theft auto iv premium games gra pc, czwarte wydanie z brutalnej serii GTA, w jakiej gracze mogą się wcielić w kierujących samochodami i im są bardziej agresywni na ulicy, tym zdobywają większe doświadczenie.Standardem w tej grze jest jeżdżenie po chodnikach, ucieczki przed władzą, niszczenie innych samochodów, a w ostatnich wydaniach także stosowanie broni. Pierwsze dwie części można już zupełnie za darmo pobrać z serwisów internetowych, mimo że posiadają one niezbyt dobrą grafikę to nadal mają rzeszę zagorzałych wielbicieli. Dzisiaj na szczytach popularności jest ostatnie dziecko grand theft auto v pl gra ps3. Grę można kupić jako wersję pudełkową, a także można ściągnąć z sieci, zakupić sam i zupełnie legalnie uruchomić na swoim komputerze. Grając w GTA trzeba jednak pamiętać o tym, że gra ta zdecydowanie nie nadaje się dla młodszych graczy i pod żadnym pozorem nie należy jej dawać dzieciom.

Kategorie artykułu