Uzytkownicy

Nowi użytkownicy

  • admin

Użytkownicy online

There are currently 0 users and 0 guests online.

Furby – pluszowy przyjaciel każdego dziecka

Rodzina Furbych cieszy się popularnością już od 1998 roku, kiedy to w sprzedaży ukazał się pierwotny przedstawiciel tego gatunku. Jest to produkt przedsiębiorstwa Hasbro – jednego ze światowych liderów w segmencie sprzedaży dziecięcych zabawek. Furby to przykład tak zwanych zabawek interaktywnych, czyli takich na których zachowanie użytkownicy posiadają bezpośredni wpływ.

zabawki furby rozmawiające ze sobą
Autor: Ray Bouknight
Źródło: http://www.flickr.com
Tę małą rodzinkę wykreowano w tym celu, by dać maluchom możliwość nauki odpowiedzialności za pośrednictwem opieki nad zabawką oraz kształtowaniem jego sposobu bycia. Furby wspiera proces nauki mowy, kreuje wyobraźnię oraz inteligencję. Każdy z osobna Furby bowiem zaraz po kupnie komunikuje się we własnej gwarze, zadaniem dziecka jest wpojenie mu języka polskiego. Każdy zwierzak staje się jak jego posiadacz – pociecha więc wie, że powinno zabawkę w odpowiedni sposób traktować, by ten odpowiedział w ten sam sposób.

Jednym z szczególnie lubianych przedstawicieli rodziny Furby okazał się towar o nazwie Hasbro - Furby - Irokez Cool Szary - 39834 A3125 Pl. Furby – bo tak nazywa się zabawka – potrafi wnieść sporo uciechy każdemu dziecku. Jest skory do mówienia, nabywania wiedzy, wtulania się oraz jedzenia.Jego równie skłonnym do zabawy oraz harcy kuzynem jest model Hasbro Furby Party Rockers – Modrakowy Scoffby A3189 A3187. Tak samo rozmowny i rozmowny – wprawi w lepszy nastrój na każdym dziecięcym przyjęciu – ponieważ jego ulubione zajęcie to chichotać i bujać się w rytm muzyki.

Zabawką płci żeńskiej tej zabawnej grupy jest Hasbro Furby Party Rockers, pani niezwykle miła i rozhulana przy muzyce. Sprowadzi zadowolenie na buzię wszystkich dzieci.

Jeszcze jeden pan z tej roztańczonej gromadki to Hasbro - Furby Hot (Czerwony) A0002 A3150 (). Ten pocieszny stworek z dużą prędkością pochłania wiedzę i nowe języki. Uwielbia się bawić oraz zajadać się jedzeniem. Sprawiając pieczę nad nim pociecha posiądzie umiejętność niebywałej rzetelności. O stworka trzeba bowiem dbać, aby także on charakteryzował się pozytywnym humorem.

Kategorie artykułu