Uzytkownicy

Nowi użytkownicy

  • admin

Użytkownicy online

There are currently 0 users and 0 guests online.

Każdy chyba, kto ma sprzęt komputerowy co jakiś czas lubi sobie zagrać

Oczywiście nie ma w tym nic złego pod warunkiem że będzie się to robić z rozsądkiem, a także wybiera właściwe gry. Jeżeli ktoś przesiaduje po kilkanaście godzin przed ekranem komputera, lekceważąc szkołę czy obowiązki zawodowe, to niestety przesadza trochę z graniem i powinien odrobinę przystopować. Istotny jest również wybór odpowiednich gier, szczególnie jeśli chodzi o dzieci i młodzież.


gra
Źródło: flickr.com
Przykładowo gry towarzyskie, w które grać mogą całe rodziny, dzieci z dorosłymi, z pewnością będą właściwe dla wszystkich. Rzecz jasna każdą z nowych gier trzeba zobaczyć, ponieważ czasami się zdarza, że opis będzie zbyt ogólny a sama gra wygląda całkowicie odmiennie niż producent ją przedstawia, ale większość z towarzyskich gier można zalecić dla wszystkich. Jak jednak widać po niektórych tytułach, trzeba pilnować tego w co grają ich dzieci, gdyż wiele z nich jest przepełnionych przemocą oraz brutalnością, a niektórzy producenci nie zadają sobie trudu, aby je właściwie opisać.


Pośród wielu gier, jakie co roku wydawane są przez licznych producentów pojawiają się tytuły, jakie zyskują światową sławę, i gra w nie dziesiątki milionów graczy na całym świecie. Z pewnością do gier tego typu zalicza się seria Angry Birds, w tym najnowsze propozycje z tej popularnej serii czyli gry rio - . W pomaganie sympatycznych ptaszków codzienne się bawi kilka milionów
gra
Autor: Blanca Stella Mejia
Źródło: http://www.flickr.com
ludzi z wielu krajów, a największym ich plusem jest to, że dostępne są na praktycznie wszystkie popularne platformy, czyli komputery PC, smartfony czy tablety. Na stacjonarnych komputerach rekordy sprzedaży biła seria gier o simsach, także dzisiaj gry sims online cieszą się sporym zainteresowaniem pośród miłośników tego rodzaju gier.

Dzięki temu, że gry te uruchamia się z serwerów internetowych, to nie trzeba ich instalować na stacjonarnych komputerach, tylko w dowolnym miejscu można uruchomić przeglądarkę i rozpocząć granie. Coraz więcej graczy zaczyna również pogrywać w gry spongebob (ciekawe gry towarzyskie), również one posiadają zadatki na to, aby stać się przebojem internetu.

Kategorie artykułu