Stosowną dawkę uciechy zapewnią Ci najwspanialsze rozrywkowe nadzwyczajne wspólne gry.

Bez względu na to, czy jesteś modernistą bądź fanatykiem wyścigów, twórcą czy graczem bez współczucia dla guzików, gry to świat wrażeń, jaki ktokolwiek może odkrywać w swoim domu. Stosowną porcję rozrywki zapewnią Ci najlepsze wystrzałowe nadzwyczajne rodzinne gry.

gry na konsole

Autor: jareed
Źródło: http://www.flickr.com
Battlefield Hardline, to znaczy pojedynek na granicy reguł i bezładu, łączy w sobie żywą fabułę trybu wieloosobowego z angażującą uczuciowo fabułą w stylu współczesnych seriali przestępczych. W trybie wieloosobowym będziesz polował na złoczyńców, wybawiał zakładników, względnie demolował sejfy i czmychał z łupem, zależnie od tego, po jakiej stronie reguły staniesz. W kampanii jednoosobowej ucieleśnisz się w osobę początkującego śledczego Nicka Mendozy, który przemierza USA w poszukiwaniu odwetu na kolegach ze służby, którym onegdaj ufał. Strategia, współpraca w załodze, zróżnicowanie pojazdów i obszerne mapy, oto intrygujący świat kryminału przekazany na obszar serii Battlefield.

Gra dzieje się w okresie obecnym, a pozycje są przeróżne, fantastyczne i niewątpliwie wysoce podatne na zniszczenie. Korzystaj z pełnego repertuaru broni zarezerwowanej dla armii, także nowego typu ekwipunku jak obrzyny, paralizatory, tyrolka i kotwiczka wspinaczkowa. Gadżetów jest możliwość korzystać w opcjonalnym położeniu na jakiejkolwiek mapie, co wdraża do rozgrywki szczegóły zdziwienia i nieprzewidywalności. Mecz z uczestnictwem pojazdów w Battlefield Hardline jest skuteczna i niepowtarzalna. Prowadź na pełnych obrotach na drugi koniec mapy aby użyczyć pomocy znajomym, rozjeżdżaj wrogów na miazgę i umykaj skuterem przed policją z łupem na własnych plecach.

Wirtualne gry

Autor: Sergey Galyonkin
Źródło: http://www.flickr.com

W batman arkham knight po raz kolejny wcielamy się w Mrocznego Rycerza, który będzie musiał stawić czoło totalnie nowemu przeciwnikowi. Ponadto wielu złoczyńców w Gotham City połączyło się, żeby kategorycznie rozprawić się z Batmanem. Pod wodzą Scarecrowa uknuli straszliwy projekt. Jego pierwsza faza nawiązała się razem z rozstawieniem w całym mieście pojemników ze ogromną trucizną. Kawałek miasta zostaje ewakuowana, a bohater musi od nowa wstąpić do działań pod ochroną nocy.

Uwaga! Opracowaliśmy dla Ciebie nowy tekst – a tam ciekawostka na ten temat. Sprawdź obowiązkowo i życzymy owocnej lektury.

Pod względem rozgrywki, gra proponuje system starcia podobny do tych z ostatnich wydań, który urozmaicony został o nieco oryginalnych posunięć. Autorzy starają się jednakże nie utrudnić nazbyt przyjemności, próbując uzgodnić dynamikę z łatwością sterowania.

Jeśli żywo pasjonuje Cię analizowana w tym materiale sprawa, to ponadto zobacz ofertę na stronie (https://flowshop.org/). Niewątpliwie odnajdziesz tam coś interesującego dla siebie.

W trakcie gry przemierzymy teren pięć razy większy niż uprzedni. Prócz tego po raz pierwszy w serii uzyskamy możność sterowania Batmobilem. Pojazd jest wyposażony w gigantyczne działo, szybkostrzelnego miniguna, jak też wyjątkowe narzędzia do kampanii.