Stosowną dawkę uciechy zapewnią Ci najwspanialsze rozrywkowe nadzwyczajne wspólne gry.

przez | 4 lutego 2022
Bez względu na to, czy jesteś modernistą bądź fanatykiem wyścigów, twórcą czy graczem bez współczucia dla guzików, gry to świat wrażeń, jaki ktokolwiek może odkrywać w swoim domu. Stosowną porcję rozrywki zapewnią Ci najlepsze wystrzałowe nadzwyczajne rodzinne gry.

gry na konsole

Autor: jareed
Źródło: http://www.flickr.com
Battlefield Hardline, to znaczy pojedynek na granicy reguł i bezładu, łączy w sobie żywą fabułę trybu wieloosobowego z angażującą uczuciowo fabułą w stylu współczesnych seriali przestępczych. W trybie wieloosobowym będziesz polował na złoczyńców, wybawiał zakładników, względnie demolował sejfy i czmychał z łupem, zależnie od tego, po jakiej stronie reguły staniesz. W kampanii jednoosobowej ucieleśnisz się w osobę początkującego śledczego Nicka Mendozy, który przemierza USA w poszukiwaniu odwetu na kolegach ze służby, którym onegdaj ufał. Strategia, współpraca w załodze, zróżnicowanie pojazdów i obszerne mapy, oto intrygujący świat kryminału przekazany na obszar serii Battlefield.

Gra dzieje się w okresie obecnym, a pozycje są przeróżne, fantastyczne i niewątpliwie wysoce podatne na zniszczenie. Korzystaj z pełnego repertuaru broni zarezerwowanej dla armii, także nowego typu ekwipunku jak obrzyny, paralizatory, tyrolka i kotwiczka wspinaczkowa. Gadżetów jest możliwość korzystać w opcjonalnym położeniu na jakiejkolwiek mapie, co wdraża do rozgrywki szczegóły zdziwienia i nieprzewidywalności. Mecz z uczestnictwem pojazdów w Battlefield Hardline jest skuteczna i niepowtarzalna. Prowadź na pełnych obrotach na drugi koniec mapy aby użyczyć pomocy znajomym, rozjeżdżaj wrogów na miazgę i umykaj skuterem przed policją z łupem na własnych plecach.

Wirtualne gry

Autor: Sergey Galyonkin
Źródło: http://www.flickr.com

W batman arkham knight po raz kolejny wcielamy się w Mrocznego Rycerza, który będzie musiał stawić czoło totalnie nowemu przeciwnikowi. Ponadto wielu złoczyńców w Gotham City połączyło się, żeby kategorycznie rozprawić się z Batmanem. Pod wodzą Scarecrowa uknuli straszliwy projekt. Jego pierwsza faza nawiązała się razem z rozstawieniem w całym mieście pojemników ze ogromną trucizną. Kawałek miasta zostaje ewakuowana, a bohater musi od nowa wstąpić do działań pod ochroną nocy.

Uwaga! Opracowaliśmy dla Ciebie nowy tekst – a tam ciekawostka na ten temat. Sprawdź obowiązkowo i życzymy owocnej lektury.

Pod względem rozgrywki, gra proponuje system starcia podobny do tych z ostatnich wydań, który urozmaicony został o nieco oryginalnych posunięć. Autorzy starają się jednakże nie utrudnić nazbyt przyjemności, próbując uzgodnić dynamikę z łatwością sterowania. W trakcie gry przemierzymy teren pięć razy większy niż uprzedni. Prócz tego po raz pierwszy w serii uzyskamy możność sterowania Batmobilem. Pojazd jest wyposażony w gigantyczne działo, szybkostrzelnego miniguna, jak też wyjątkowe narzędzia do kampanii.