Co brać pod uwagę przy kupnie piłkarzyków lub stołu bilardowego?

przez | 31 lipca 2021
Niejeden facet pragnie mieć w swoim mieszkaniu piłkarzyki. Dają one fajną rozrywkę w gronie znajomych oraz beztroską zabawę. Stół z piłkarzykami nie zajmuje mnóstwo miejsca, dlatego też można go postawić dosłownie wszędzie. Cieszą się one także ogromną popularnością w barach, pudach czy też świetlicach.

piłkarzyki

Źródło: http://www.vivafitness.pl/
Stoły do piłkarzyków można podzielić na zarobkowe oraz sportowe. Odróżniają się one tym, że te zarobkowe posiadają wrzutnik na żetony lub monety. Kiedy zdecydujemy się na kupno takich piłkarzyków warto zwrócić uwagę na kilka ważnych elementów. Po pierwsze dobrze by było, ażeby w górnej części stołu posiadały one szybkę. Dzięki niej powiększa się wygoda zabawy oraz osłania ona sprzęt przed rychłym zniszczeniem. W tym miejscu oferta: piłkarzyki. Istotne jest także światło. Musi być ono bardzo dobrze dobrane to znaczy tak, ażeby nie raziło graczy w oczy oraz było stosownie jasne. Jeżeli oprócz osób dorosłych z piłkarzyków będą korzystać również dzieci należy nabyć takie, które mają teleskopowe pręty. Dzięki temu wysuwana rurka nie wychodzi na przeciwną stronę i nie sprawi urazu gracza z drugiej drużyny.

granie w bilard

Autor: Jacek Becela
Źródło: http://www.flickr.com

Za wyjątkiem piłkarzyków powszechnym pragnieniem mężczyzn są także stoły bilardowe. Tutaj już należy mieć dużo wolnej przestrzeni, by się zmieścił, nie przeszkadzał i zwłaszcza, aby można było swobodnie grać. Również ważne jest to, z czego został zbudowany a co za tym idzie, ile waży. Te stworzone z najlepszej jakości mogą posiadać wagę osiągającą aż 500 kilo, dlatego też są stabilne podczas gry.

Podoba Ci się ten artykuł? To przejdź do oferty chiptuning wrocław cennik, aby zapoznać się z ciekawymi informacjami na omawiany temat, jakie dla Ciebie opublikowaliśmy.

Trzeba, więc się sprawdzić czy konstrukcja budynku utrzyma takie obciążenie. Następnym ważnym elementem jest sukno. Im mniej jest ono kosmate tym szybszy i bardziej perfekcyjny jest ruch bili. Prócz stołu znaczące też są dodatki do niego. Trzeba nabyć kije bilardowe, które wywodzą się od bardzo dobrych producentów. Aczkolwiek, jeżeli jesteśmy osobami, które dopiero zaczynają swoją historię z bilardem doskonałym wyjściem są niedrogie modele. Niekiedy takie dodatki jak właśnie kije bilardowe, trójkąt, kreda oraz komplet bill dodawane są do stołu. Sprawdź także inne ciekawe propozycje: .