Uzytkownicy

Nowi użytkownicy

  • admin

Użytkownicy online

There are currently 0 users and 0 guests online.

Nic nie wzbudza w mężczyznach - a coraz częściej też w kobietach - tak wielkich emocji, jak mecz ich ulubionej drużyny

Piłka nożna to sport narodowy w wielu państwach. Nic nie wywołuje w mężczyznach - a bardzo często też w kobietach - tak dużych emocji, jak rozgrywki ich ulubionej drużyny. Od momentu powstania, piłka rozrosła się błyskawicznie, powstała spora ilość klubów, które ze sobą rywalizują. Jednym z tych państw, w jakich piłka nożna gra pierwsze skrzypce są oczywiście Włochy, słynące z doskonałych piłkarzy. Włoskie kluby odnoszą sukcesy w rywalizacji z innymi krajami. Nie można się więc dziwić, że to właśnie we Włoszech powstała firma Panini. Założyli ją bracia Panini, z tego powodu firmie nadano właśnie taką nazwę. Ich początki były jednak dosyć skromne, ponieważ prowadzili zwyczajny sklep z gazetami, który szybko zaczął się rozrastać. Ostatecznie, firma ma postać międzynarodowego imperium o szerokim zakresie działania.
piłka
Autor: Vernon Chan
Źródło: http://www.flickr.com
Firma zajmuje się dystrybuowaniem ciekawych komiksów, które cały czas są uwielbiane przez osoby na całym świecie. W ofercie można jednakże odnaleźć też naklejki oraz karty z piłkarzami, z jakich przedsiębiorstwo jest rzeczywiście znane. Przykładem może być chociażby album Panini 2014 prezentujący kolekcję elementów dotyczących odbywających się w Brazylii Mistrzostw Świata, jakie dla całego świata były niezwykle znaczącym wydarzeniem. Album Panini (zobacz na stronie) zawiera karty z piłkarzami drużyn, które brały udział w mistrzostwach. Odnaleźć w nim można także precyzyjne w najmniejszych szczegółach naklejki, przedstawiające między innymi godła poszczególnych drużyn piłkarskich. Jest to więc oferta przede wszystkim dla miłośników tego sportu, którzy interesują się także jego historią.
piłka
Autor: grassrootsgroundswell
Źródło: http://www.flickr.com
Firma nadal świetnie się rozwija, a jej działania skupione są zazwyczaj na rynku piłki nożnej - kolekcja Panini. Przekształciła się w Panini Group, przedsiębiorstwo w skład, którego wchodzi kilka działów. Ponadto, zajmuje się sprzedażą tych artykułów, jakie tematycznie skorelowane są z tą dyscypliną sportową. Strefa wpływów grupy działa nie tylko we Włoszech, ale również na terenie pozostałych państw, gdzie piłka nożna jest lubiana, a kolejne rozgrywki gromadzą tysiące fanów przed telewizorami i na stadionach. W Polsce też można kupić sprzedawane przez firmę albumy. Są one bez problemu dostępne, oczywiście również w internecie.

Kategorie artykułu