Uzytkownicy

Nowi użytkownicy

  • admin

Użytkownicy online

There are currently 0 users and 0 guests online.

Jakie cechy brać pod uwagę przy kupnie piłkarzyków lub stołu do bilarda?

Niejeden facet chciałby posiadać w swoim mieszkaniu piłkarzyki. Dają one znakomitą rozrywkę w towarzystwie przyjaciół oraz beztroską frajdę. Stół z piłkarzykami nie zajmuje sporo miejsca, w związku z tym można go położyć dosłownie w dowolnym miejscu. Cieszą się one też dość dużą popularnością w barach, pudach czy też świetlicach.
piłkarzyki
Źródło: http://www.vivafitness.pl/
Stoły do piłkarzyków można podzielić na zarobkowe oraz rekreacyjne. Różnią się one tym, że te zarobkowe posiadają wrzutnik na żetony lub pieniądze. Gdy zdecydujemy się na kupno takich piłkarzyków warto zwrócić uwagę na parę ważnych drobiazgów. Przede wszystkim super by było, ażeby w górnej części stołu zawierały one szklaną taflę. Dzięki niej podnosi się komfort zabawy oraz osłania ona sprzęt przed błyskawicznym zniszczeniem. W tym miejscu oferta: zagraj w piłkarzyki. Ważne jest również światło. Musi być ono dobrze dobrane to znaczy tak, aby nie raziło graczy w oczy oraz było należycie jasne. Jeśli prócz osób dorosłych z piłkarzyków będą korzystać dodatkowo nasze pociechy należy kupić takie, które zawierają teleskopowe pręty. Dzięki temu wysuwana rurka nie wychodzi na druga stronę i nie sprawi urazu gracza z drugiej drużyny.

granie w bilard
Autor: Jacek Becela
Źródło: http://www.flickr.com
Za wyjątkiem piłkarzyków pospolitym pragnieniem mężczyzn są również stoły bilardowe. Tutaj już należy mieć więcej wolnego miejsca, by się zmieścił, nie przeszkadzał i szczególnie, aby można było spokojnie grać. Również ważne jest to, z czego został wykonany a co za tym idzie, jaka jest jego waga. Te stworzone z najwyższej jakości mogą posiadać wagę osiągającą aż 500 kilo, w związku z tym są stabilne podczas zabawy. Należy, więc się upewnić czy konstrukcja lokalu mieszkalnego utrzyma taki ciężar. Następnym znaczącym elementem jest sukno. Im mniej jest ono szorstkie tym szybszy i bardziej perfekcyjny jest ruch bili. Prócz stołu istotne też są elementy do niego. Należy kupić kije bilardowe, które wywodzą się od znanych producentów. Aczkolwiek, gdy jesteśmy osobami, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z bilardem świetnym wyborem są tańsze modele. Nieraz takie dodatki jak właśnie kije bilardowe, trójkąt, kreda oraz komplet bill dołączane są do stołu. Zobacz także inne interesujące propozycje: kliknij tu.