Majowe grillowanie w naszym ogrodzie

przez | 28 stycznia 2022
W końcu urodziło nam się długo oczekiwane dzieciątko. Zaradny tatuś przygotował kącik dla maleńkiej dziewczynki. Ustawił kolebkę wykonaną przez znajomego stolarza. Pierwszy w życiu kącik pełen kolorowych zabawek. Chociaż trzeba przyznać, iż tatusia troszeczkę poniosło. Przede wszystkim przy wyborze pluszowych niedźwiadków. Bo że niedźwiadki kochać malutka będzie to rzecz pewna.

dziecko

Autor: Billy Metcalf Photography
Źródło: http://www.flickr.com
W tej chwili jednak miśki grzecznie oczekują aż właścicielka urośnie na tyle, by się nimi zainteresować. W tej chwili potrzebne są akcesoria do butelek. Co prawda używane są one tylko na spacerach po naszym ulubionym szczyrkowskim deptaku albo też w czasie gdy mamusia wychodzi do cioci „M”.

Dziś w wiosenny, piękny Wielkanocny Poniedziałek maleńka Zosia ubrana w błękitną sukieneczkę oraz w buciki dla niemowląt (takie jak tu: ładne obuwie dla niemowlaka) gaworzy sobie na kocu a jakże inaczej – z wyszywanym ślicznym misiem. Po ogródku krząta się tata, a to przygląda się owocowym krzewom a to pogłaska rudego kota. Starszy brat w drugim kącie ogrodu rysuje „Elfa” pociąg rzecz jasna. Każdy z członków tej rodziny ma jakieś miłości. Tata słucha namiętnie „Trójki” i uwielbia książki historyczne. Mama uwielbia książki, kocha szkicować co całkiem dobrze jej wychodzi (to zrozumiałe kiedy mieszka się w najpiękniejszym miejscu w świecie).

W ogródku panuje delikatne podniecenie, wszyscy oczekujemy zaproszonych gości. Sezon grillowy otwarty. Ma przybyć brat gospodarza ze swą rodziną. Wszystko już jest przygotowane, grill czeka przygotowany. Razem z głównym gościem do ogrodu przybędą dwie małe dziewczynki – bratanica z przyjaciółką, już je widzimy jak wychodzą z auta. Jedna strojna w sukienkę w grochy i balerinki dziecięce.

Masz jeszcze sekundę? Jeżeli tak, to zapraszamy Cię do następnej strony, gdzie przygotowaliśmy atrakcyjne artykuły – kliknij w link do strony (https://horyzont.net.pl/).

Druga zaś młoda dama wystroiła się w różowy rozpinany sweterek, niebieskie spodnie, dziecięce botki i torebeczkę. Rzeczy dokładnie jak w tym miejscu: przydatne akcesoria do butelek.

Skoro już wszyscy goście są, panowie zabrali się ochoczo do kucharzenia zaś damy – wraz z tymi najmłodszymi – zabrały się za przyrządzenie sałatki, jabłkowych chipsów i przybieranie pucharków lodowych świeżymi owocami. Dla mężczyzn piweczko, lecz nie powiem jakie.
I ja tam byłem mleko i miód piłem …