Uzytkownicy

Nowi użytkownicy

  • admin

Użytkownicy online

There are currently 0 users and 0 guests online.

Które zestawy akcesoriów dla lalek zamówić dla córki?

Mając w domu córeczkę powinniśmy pomyśleć jakie zestawy akcesoriów dla lalek przydadzą się jej lalom. Na pewno przydałby się wózek.Najlepiej wspólnie z córką porozmawiać jakie zestawy akcesoriów dla lalek chciałaby mieć w posiadaniu.
Akcesoria dla lalek możemy kupić przeróżne: wiklinowe, z materiału, z plastiku, sportowe oraz w różnych kolorach. Dodatki mamy możliwość do wzrostu i wieku córeczki. Dziewczynka na pewno je wykorzysta.
lalki
Źródło: Nodik.pl
W handlu dostępne są zarówno akcesoria dla lalek typu niemowlę jak i dla lal w rodzaju Barbie. Dla tych pierwszych możemy znaleźć oprócz opisanych wyżej wózków, wszelkiego rodzaju ciuszki, butelki, śliniaczki, pieluszki, smoczki, nocniczki, wanny, łóżeczka, nosidła a nawet kosmetyki pielęgnacyjne.

Jeżeli zaś chodzi o lalki typu Barbie oprócz ubrań (także sukien ślubnych i balowych) i kosmetyków (także do makijażu), znajdziemy przybory fryzjerskie. Starsze dziewczynki będą wniebowzięte mogąc lalkę czesać, zakręcać jej loki, oraz malować buzię i paznokietki.


lalki
Autor: Superfoto.pl
Źródło: Superfoto.pl
Zestawy akcesoriów dla lalek tego typu zawierają bardzo dużo dodatkowych przedmiotów takich jak np. zestawy kuchenne (kuchnia, garnki, rondle, różnego rodzaju naczynia, kubeczki, talerzyki) czyli wszystko co może przydać się do kuchni.
Takim lalkom możemy zakupić nawet różnej wielkości domek a później razem z córeczką umeblować go dostosowanymi meblami. Dobrze gdy dziewczynka oprócz wyżej wymienionych lalek posiada też zabawkowe zwierzątka, do których przyjemnie jest się tulić.

Trochę starszym dziewczynkom które mają marzenie projektować i uszyć samodzielnie garderobę dla swoich lalek mażemy podarować maszynę do szycia wyglądającą jak prawdziwa! Możemy nabyć nawet pralkę.

Oczywiście najważniejszym kryterium wyboru z punktu widzenia rodzica jest bezpieczeństwo użytkowania i jakość użytych do produkcji zabawek materiałów. Każdy zakupiony zabawka musi spełniać wszelkie wymagane w naszym kraju normy jakości.

Kategorie artykułu