Rodzaje gier na xbox one

przez | 27 lipca 2022
Obecnie sprzedawane konsole do gier to potężne maszyny, na których gra jest prawdziwą przyjemnością. Będzie to dotyczyć także ostatniego dziecka firmy Microsoft, czyli konsoli Xbox One, która całkiem niedawno ukazała się w sprzedaży. Konsola ta miała stać się przełomem, producent planował początkowo wykorzystać z niej kilka zupełnych nowości, lecz w końcu się okazało, że powstała typowa konsola. No może nie do końca zwyczajna, bo przeganiająca parametrami konkurencję, obecnie jest to najbardziej wydajny sprzęt służący do gier, który można kupić w sklepach.

gra na Xbox One

Autor: BagoGames
Źródło: http://www.flickr.com
Xbox one wykorzystuje format blue-ray, przez co nie powinno być kłopotów z wieloma płytami, gdy gra jest duża, co było sporym utrudnieniem poprzednich modeli konsol. Poza tym urządzenie zostało wyposażone w duży dysk twardy, na którym bez najmniejszego problemu zmieści się kilka tytułów. Konsola pracuje pod kontrolą oczywiście systemu Windows, przypominającego nieco sprzedawany obecnie Windows 8, jednak jak okazało się po testach, system nie we wszystkich szczegółach jest dopracowany i czasami trudno sobie z nim poradzić.

granie na Xbox One

Autor: BagoGames
Źródło: http://www.flickr.com

Ale to, co najważniejsze dla każdej konsoli, to są oczywiście tytuły gier na konsolę Xbox One. A w tej dziedzinie ostatnie dziecko microsoftu również wysoko zawiesiło poprzeczkę. Różnych tytułów jest całkiem sporo, w tym najnowsze światowe szlagiery, których raczej się nie znajdzie u konkurencji. Największym zainteresowaniem oczywiście się cieszą gry zręcznościowe xbox one, tutaj w ofercie będzie co najmniej kilka dobrych, grywalnych pozycji. Poza tym z pewnością zainteresować mogą graczy gry wyścigowe xbox one, rewelacyjna grafika może zachwycić chyba każdego wielbiciela motoryzacji, który lubi ten rodzaj rozrywki.

Jedną z najciekawszych nowinek, którą przynosi najnowszy model konsoli Misrosoft jest druga odsłona Kinecta. Producent postawił na dość radykalny krok, i nie sprzedaje samej konsoli, a jedynie cały komplet (a tutaj interesujące gry na konsolę: zręcznościówki na konsolę Xbox One).

Zaciekawił Ci się taki artykuł? Jeśli tak, to zanim wyłączysz komputer, kliknij najpierw tutaj – ta witryna rowery górskie elektryczne również bez wątpienia przypadnie Ci do gustu!

Wprawdzie bez Kinecta bezproblemowo można pograć w dużą ilość gier, ale skoro już się go ma, to warto go używać, a funkcjonalności rzeczywiście ma naprawdę duże. W porównaniu z pierwszą wersją daje tak dużą grywalność, że po włączeniu jakiejś gry wielu graczy może mieć duży kłopot z jej zakończeniem.