Czy aby gra na konsolę to świetny pomysł na prezent na komunię?

przez | 1 listopada 2022
Jednym z najważniejszych chwil twojego malucha jest bezspornie data przyjęcia pierwszej komunii świętej. Jest to moment ogromnej radości i niemałych wrażeń, jednak bardzo często nasz małoletni nie do końca zdaje sobie sprawę z tego, jak ważny jest ten dzień. Doświadczenia duchowe nierzadko przysłania cała otoczka tej uświęconej i głębokiej chwili. Nasze dziecko wie, że w tym dniu zjawia się cała rodzina i serdeczni znajomi, mama szykuje wyjątkową kolacje, a co istotne od każdego dostanie prezent, materialny lub rzeczowy. Te ostatnie kwestie na pewno biorą górę nad sprawami duchowymi. Z jednej strony nie można się temu dziwić, przecież mając 8-9 lat w głowie malucha góruje w szczególności zabawa. Pozostając przy zagadnieniu przyjemności i podarunków należy zastanowić co sprawi największą satysfakcję naszemu maluchowi.

gra Dead Island 2

Autor: Marco Verch
Źródło: http://www.flickr.com
Jeszcze ponad 10 lat temu w czasach, kiedy nie wszystkich było na wszystko stać, prezenty przekazywane z okazji opisywanej uroczystości były znacznie bardziej drogocenne i niepowtarzalne, ponieważ każdy maluch radował się, że dostał upragniony, długo oczekiwany prezent.

grając na konsoli

Autor: Marco Verch
Źródło: http://www.flickr.com

Najpopularniejsze w poprzednich czasach były między innymi: rower, srebrny medalik, magnetofon, telefon komórkowy, ciekawa książka czy zegarek. Jednak z biegiem czasu preferencje dzieci się zmieniły, a ich pragnienia i wiedza znacznie się poszerzyły. W tych czasach już nie wystarczy niewielki upominek lecz prezent najnowszej technologii. Ponoć obecnie najbardziej wyczekiwanym podarunkiem są różnorodne konsole do gier. Duża część osób, odnosi się do ich zakupu wyjątkowo negatywnie jednak w pierwszej kolejności warto się im wnikliwie przyjrzeć i poznać ich nowoczesną techniką. Wyodrębniamy dwa rodzaje tych urządzeń. W sprzedaży są konsole stacjonarne, czyli takie, które podłącza się do komputera oraz konsole przenośne umożliwiające zabawę w różnorodnych miejscach.

Do najbardziej znanych modeli zaliczamy przykładowo: Xbox 360, Play Station, Play Station 4, Play Station Vita. Pomimo niezbyt niskiej ceny posiadają wiele zalet. Przede wszystkim ich użytkowanie nie wymaga dużych umiejętności oraz fachowej wiedzy. Kolejnym plusem jest to, że doskonała zabawa możliwa jest gdziekolwiek jesteśmy i włączyć do tego celu możemy wielu własnych przyjaciół. Jednak do dobrej zabawy potrzebne są właściwe gry, które dostępne są w sprzedaży w nieskończonej ilości. znacznym powodzeniem cieszą się gry strategiczne i przygodowe, takie jak: Łódź fifa 15 ceneolokalnie, Call of Duty, Batman, Assassin’s Creed czy Battlefield. Ja sam lubię takie tytuły jak .

Jest coś także dla osób, które lubią się bać i chcą stać się częścią horroru, dla takich osobników idealnie sprawdzą się gry: Resident Evil, Dead Island, Murdered oraz Deadly Premonition. Jednak konsole wykorzystać można również w celach zdrowotnych.

Jeżeli zaciekawił Cię ten artykuł, to super, gdyż ten opublikowany poniżej (https://magazynauto.pl/porady/jazda-po-alkoholu-badania-alkomatem-konsekwencje-jak-sprawdzic-trzezwosc,aid,278) również posiada równie istotne informacje – nie czekaj, tylko przeczytaj go.

To także niebanalna zabawa dla osób, które bez opuszczania domu pragną utrzymać idealną sylwetkę. Wystarczy zaledwie nabyć grę Dacerstar Party, Get Fit With Melani B lub Kinect Sport, a przednia zabawa gwarantowana.