Uzytkownicy

Nowi użytkownicy

  • admin

Użytkownicy online

There are currently 0 users and 0 guests online.
warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/fighterreplays.com/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Katalog gier

Gry planszowe - wspaniała zabawa oraz kapitalna rozrywka dla całej rodziny

Strategiczna gra planszowa
Autor: Alper Çuğun
Źródło: http://www.flickr.com
Niegdyś gry planszowe cieszyły się największą sławą, chyba nie było dziecka, jakie nie miałoby choćby kilku gier planszowych. Grywanie w gry planszowe było kapitalną rozrywką i fenomenalną zabawą, nie tylko dla dzieci, lecz również dla całych rodzin.

Nowości w gadżetach elektronicznych - grand theft auto v (gra pc) już dostępna na najnowsze konsole.

GTA 5 na konsolę
Autor: BagoGames
Źródło: http://www.flickr.com
Aktualnie gry na konsole to jedne z wybitniej chcianych i słynnych produktów w sklepach branżowych. Dzieje się tak, ze względu na dużą wziętość i urozmaicenie coraz to nowszych wersji czy następnych części. Poza tym, jest to wybitna rozrywka, która umożliwia cudownie spędzić czas, stąd każde nowinki są tak bardzo głośno komentowane i tworzą znaczące wydarzenie dla zapaleńców gier.

Gra mondozoo, gra mondoveto, rozgrywka kraj wikingów

gra
Autor: Marco Verch
Źródło: http://www.flickr.com
Grając w Krainę Wikingów, niezwykle wiele czasu spędza się w grodach, osadach, bądź przystaniach. W tych oczywiście lokalizacjach można zbyć przywłaszczone przedmioty, ewentualnie zamienić je na takie, które przydadzą nam się w dalszej zabawie. Pragnąc podjąć się pewnego zadania, należałoby się udać do karczmy. W centrum jest mistyczny osobnik, który zleci nam funkcję do zrealizowania. Wielorakość zagadnień w grze kraina wikingów jest spora, wobec tego nikomu nie powinno się znużyć ich realizowanie.

Wielu z nas myśli, że gry strategiczne online swoje dobre lata mają już za sobą

gra
Autor: TransformersMan
Źródło: http://www.flickr.com
Ich różnorodność wskazuje, że świat Facebooka, internetowych mediów i obrazkowych remiksów nie wyeliminował z, nomen omen – gier online. Będziemy grać w to na co tylko mamy ochotę - od strategii przez RPG do sportowych manegerów. Jeśli chodzi o gry – manager, naturalnym skojarzeniem będą rzecz jasna soccerowe wersje Football Managera. Od zaplecza udoskonalasz tu własną wirtualną drużynę, dokładasz nowy stadion, wykonujesz transfery itd.

Co wolno powiedzieć na temat atutów oraz wad grania w gry komputerowe?

PlayStation4
Autor: Lee Dyer
Źródło: http://www.flickr.com
Gry komputerowe są dziś nadzwyczaj częstym i modnym tematem. Co krok słyszymy o tym, iż na rynku pojawiła się jakaś nowa gra. Sporo osób regularnie grywa w gry komputerowe, tyczy się to zarówno dzieci, młodzieży jak również osób dorosłych. Na temat gier komputerowych mówi się współcześnie bardzo dużo, między innymi wielokrotnie poruszaną tematyką są zalety oraz wady gier komputerowych. Aktualnie możemy wyróżnić osoby, jakie sądzą, że gry komputerowe są tylko szkodliwe i nie mają żadnych zalet. Ale czy tak jest naprawdę? Warto zastanowić się nad tym jakie walory i negatywy rzeczywiście niesie za sobą granie w gry komputerowe.

Które gry komputerowe historyczne są najlepsze?

gra na komputerze
Autor: Chris_Parfitt
Źródło: http://www.flickr.com
Panuje opinia, że obecnie gry komputerowe są do tego stopnia powszechne, że wywierają wpływ na całe pokolenia. Toczą się cały czas dyskusje o tym, czy granie jest szkodliwe i czy jest w stanie dać jakieś korzyści. Bardzo często podejmuje się temat zbyt długiego i nagminnego grania przez najmłodszych i młodzież i skutków z tego wynikających. Poza negatywnymi skutkami jest jednak całkiem dużo pozytywnych, pojawiających się w zależności od charakteru gier, który jest preferowany.

Dobre oferty twórców gier komputerowych a gry online

Prawdziwi gracze wyróżniają się przede wszystkim pasją i zacięciem, więc każde ich rozgrywki odbywają się z absolutnym zaangażowaniem. Eksperci z tej branży najczęściej zarabiają ogromne pieniądze na graniu. Dziedzina ta rozwija się nieustannie, co bardzo łatwo daje się zauważyć. Biorąc pod uwagę propozycję taką, jak gra plemiona ma ona wysoką jakość oraz idealną funkcjonalność. Wyróżnia ją na tle innych ogromne zainteresowanie grających, którzy chętnie i często decydują się na tę propozycję.

Kolejna edycja świetnych gier towarzyskich

Bohater gry komputerowej
Autor: BagoGames
Źródło: http://www.flickr.com
Mortal Kombat X to dziesiąta wersja popularnego cyklu dzikich bójek. Para wojowników, wyłonionych z puli składającej się z tak ikonicznych istot, jak Raiden, Scorpion czy Sub-Zero, spotka się na arenie w dowolnej nierzeczywistej krainie i toczy krwawą walkę na śmierć i życie, który wielokrotnie wieńczy spektakularnie dzikie spotkania. Bawić się można w trybie jedno, jak też i wieloosobowym.

Właściwą ilość przyjemności zapewnią Ci najlepsze rozrywkowe nadzwyczajne familijne gry.

Gry komputerowe
Autor: dfactory
Źródło: http://www.flickr.com
Niezależnie od tego, czy jesteś innowatorem bądź entuzjastą wyścigów, kreatorem czy graczem bez litości dla przycisków, gry to świat wrażeń, który ktokolwiek może odsłaniać we własnym mieszkaniu. Właściwą dawkę uciechy zagwarantują Ci najwspanialsze błyskotliwe nadzwyczajne rodzinne gry.

Gra, która przez ciekawy pomysł doczekała się kolejnych serii

Pad, gry na kolsolę
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Gra, która miała swoja premierę w 1933 roku i święciła triumfy wśród ogromu graczy. Okazała się dosłownie i w przenośni strzałem w sedno tego, co najlepsze. Dosłownie, bo to modelowa strzelanka, która jest najbardziej znaną grą tego rodzaju na świecie, a w przenośni, bo ogrom osób po prostu ją kupiło. Doom, bo o tą grę chodzi to science-fiction, gdzie fabuła ma bardzo duże znaczenie. Ludzie skolonizowali wiele planet miedzy innymi Marsa oraz jego satelity. Na skolonizowanym Marsie stworzono bazę wojskową, wysłany zostaje tam główny bohater, czyli postać, w którą się wcielamy.