Uzytkownicy

Nowi użytkownicy

  • admin

Użytkownicy online

There are currently 0 users and 0 guests online.
warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/fighterreplays.com/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Katalog gier

Gry planszowe - wspaniała zabawa oraz kapitalna rozrywka dla całej rodziny

Strategiczna gra planszowa
Autor: Alper Çuğun
Źródło: http://www.flickr.com
Niegdyś gry planszowe cieszyły się największą sławą, chyba nie było dziecka, jakie nie miałoby choćby kilku gier planszowych. Grywanie w gry planszowe było kapitalną rozrywką i fenomenalną zabawą, nie tylko dla dzieci, lecz również dla całych rodzin.

Nowości w gadżetach elektronicznych - grand theft auto v (gra pc) już dostępna na najnowsze konsole.

GTA 5 na konsolę
Autor: BagoGames
Źródło: http://www.flickr.com
Obecnie gry na konsole to jedne z bardziej chcianych i atrakcyjnych artykułów w sklepach branżowych. Dzieje się tak, przez wzgląd na dużą sławę i atrakcyjność coraz nowszych edycji czy następnych części. Co więcej, jest to świetna rozrywka, która pozwala kapitalnie spędzić czas, z tej przyczyny wszelkie nowości są tak bardzo głośno komentowane i tworzą znaczące wydarzenie dla fanów gier.

Gra mondozoo, gra mondoveto, rozgrywka kraj wikingów

gra
Autor: Marco Verch
Źródło: http://www.flickr.com
Grając w Krainę Wikingów, nadzwyczaj wiele czasu spędza się w grodach, osadach, lub przystaniach. W tych właśnie lokalizacjach jest możliwość zbyć ukradzione przedmioty, czy też podmienić je na takie, jakie przydadzą nam się w dalszej rozrywce. Chcąc podjąć się dowolnego zadania, należałoby się udać do gospody. W środku jest niesamowity facet, który zleci nam misję do zrealizowania. Rozpiętość problemów w grze kraina wikingów jest pokaźna, toteż nikomu nie powinno się znudzić ich realizowanie.

Wielu z nas myśli, że gry strategiczne online swoje dobre lata mają już za sobą

gra
Autor: TransformersMan
Źródło: http://www.flickr.com
Ich różnorodność wskazuje, że świat Twitera, internetowych mediów i obrazkowych remiksów nie wyeliminował z, jakby nie patrzeć – gier online. Zagramy w to co tylko preferujemy - od strategicznych przez RPG do managerów sportowych. Gdy chodzi o gry – manager, naturalnym skojarzeniem są oczywiście piłkarskie wersje Football Managera. Od zaplecza udoskonalasz tu własną wirtualną drużynę, budujesz nowy stadion, dokonujesz transferów itd.

Co wolno powiedzieć na temat atutów oraz wad grania w gry komputerowe?

PlayStation4
Autor: Lee Dyer
Źródło: http://www.flickr.com
Gry komputerowe są dziś nadzwyczaj częstym i modnym tematem. Co krok słyszymy o tym, iż na rynku pojawiła się jakaś nowa gra. Sporo osób regularnie grywa w gry komputerowe, tyczy się to zarówno dzieci, młodzieży jak również osób dorosłych. Na temat gier komputerowych mówi się współcześnie bardzo dużo, między innymi wielokrotnie poruszaną tematyką są zalety oraz wady gier komputerowych. Aktualnie możemy wyróżnić osoby, jakie sądzą, że gry komputerowe są tylko szkodliwe i nie mają żadnych zalet. Ale czy tak jest naprawdę? Warto zastanowić się nad tym jakie walory i negatywy rzeczywiście niesie za sobą granie w gry komputerowe.

Które gry komputerowe historyczne są najlepsze?

gra na komputerze
Autor: Chris_Parfitt
Źródło: http://www.flickr.com
Panuje opinia, że obecnie gry komputerowe są tak powszechne, że wywierają wpływ na całe pokolenia. Toczą się nieustanne spory o to, czy granie jest szkodliwe i czy jest w stanie dać jakieś pozytywne skutki. Bardzo często podejmowany jest temat zbyt długotrwałego i częstego grania przez najmłodszych i młodzież i skutków z tego wynikających. Poza negatywnymi skutkami jest jednak całkiem dużo pozytywnych, pojawiających się w zależności od typu gier, jaki jest preferowany.

Dobre oferty twórców gier komputerowych a gry online

Prawdziwi gracze mają przede wszystkim pasję i zacięcie, więc kolejne rozgrywki z ich udziałem odbywają się z pełnym zaangażowaniem. Fachowcy w tej dziedzinie nierzadko zarabiają duże pieniądze na graniu. Dziedzina ta rozwija się sukcesywnie, co spostrzec daje się bardzo szybko. Gdy chodzi o propozycję taką, jak gra plemiona ma ona rewelacyjną jakość oraz pełną funkcjonalność. Wyróżnia ją na tle reszty ogromne zainteresowanie grających, którzy chętnie i często sięgają po tę propozycję.

Kolejna edycja świetnych gier towarzyskich

Bohater gry komputerowej
Autor: BagoGames
Źródło: http://www.flickr.com
Mortal Kombat X to dziesiąta wersja popularnego cyklu dzikich bójek. Para wojowników, wyłonionych z puli składającej się z tak ikonicznych istot, jak Raiden, Scorpion czy Sub-Zero, spotka się na arenie w dowolnej nierzeczywistej krainie i toczy krwawą walkę na śmierć i życie, który wielokrotnie wieńczy spektakularnie dzikie spotkania. Bawić się można w trybie jedno, jak też i wieloosobowym.

Właściwą ilość przyjemności zapewnią Ci najlepsze rozrywkowe nadzwyczajne familijne gry.

Gry komputerowe
Autor: dfactory
Źródło: http://www.flickr.com
Niezależnie od tego, czy jesteś innowatorem bądź entuzjastą wyścigów, kreatorem czy graczem bez litości dla przycisków, gry to świat wrażeń, który ktokolwiek może odsłaniać we własnym mieszkaniu. Właściwą dawkę uciechy zagwarantują Ci najwspanialsze błyskotliwe nadzwyczajne rodzinne gry.

Gra, która przez ciekawy pomysł doczekała się kolejnych serii

Pad, gry na kolsolę
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Gra, która miała swoja premierę w 1933 roku i święciła triumfy wśród ogromu graczy. Okazała się dosłownie i w przenośni strzałem w sedno tego, co najlepsze. Dosłownie, bo to modelowa strzelanka, która jest najbardziej znaną grą tego rodzaju na świecie, a w przenośni, bo ogrom osób po prostu ją kupiło. Doom, bo o tą grę chodzi to science-fiction, gdzie fabuła ma bardzo duże znaczenie. Ludzie skolonizowali wiele planet miedzy innymi Marsa oraz jego satelity. Na skolonizowanym Marsie stworzono bazę wojskową, wysłany zostaje tam główny bohater, czyli postać, w którą się wcielamy.