Co robić po zakończeniu liceum?

Jak się okazuje, studia wyższe wcale nie zapewniają nam intratnej posady. Czasem dla ludzi z wyższym wykształceniem nie ma miejsc pracy w ogóle. Dotyka to przede wszystkim ludzi, którzy wybierają studia humanistyczne. Mają oni teraz wielki problem, ponieważ nie ma dla nich stanowisk na polskim rynku pracy. Czy nie ma już nadziei dla młodych rodaków na znalezienie intratnej posady?
View More Co robić po zakończeniu liceum?

Na co zwrócić uwagę, kiedy decydujemy o kierunku studiów?

W różnych miastach polskich istnieje mnóstwo docenianych kierunków studiów. Młodzież oraz dorośli kierują się nie jedynie modą i zapotrzebowaniem na dzisiejszym rynku, kiedy chodzi o wykształcenie, lecz również własnymi preferencjami. Studia podyplomowe Kraków oferuje na znakomitym poziomie. Rewelacyjnie dopracowana propozycja dydaktyczna wzbudza zaciekawienie wśród przyszłych studentów. Doceniane jest szczególnie nieustanne poszerzanie możliwości.
View More Na co zwrócić uwagę, kiedy decydujemy o kierunku studiów?

Dlaczego tak naprawdę warto studiować?

Cieszy, że wzrasta w naszym kraju ilość ludzi mających dobre wykształcenie. Chociaż nierzadko krytykuje się trochę poziom edukacji, to w sumie można rzec jedno – niemalże każdy absolwent uczelni, jeżeli naturalnie ma nieco oleju w głowie i chęci do pracy, może być prawdziwym skarbem dla pracodawców.
View More Dlaczego tak naprawdę warto studiować?