Czemu powinno się czytać książki?

Tradycyjne książki są dziś bardzo często zastępowane przez filmy, jakie powstają na ich bazie czy e–booki, a więc książki w formie elektronicznej, cieszące się sporym zainteresowaniem. Miłośnicy tego rodzaju alternatyw podkreślają ich wygodę, ponieważ na komputerze, tablecie bądź czytniku można posiadać setki książek, jakie tym sposobem nie wymagają miejsca na półkach. Czytelnictwo w Polsce drastycznie spada, gdyż sporo osób preferuje łatwiejsze formy odbioru treści, jakie na przykład proponuje im telewizja. Dlaczego w takim razie warto czytać? Jakie korzyści są z tym związane?
View More Czemu powinno się czytać książki?

Kontroluj ciągle postępy swojego malucha

Na pewno dla każdej mamy zdrowie dzieci jest sprawą najistotniejszą, dlatego istotne jest, by była ona świadoma rozmaitych możliwych niebezpieczeństw, które mogą dotknąć dziecko, jak również metod i sposób przy pomocy których może mu pomóc.
View More Kontroluj ciągle postępy swojego malucha

Dzisiejsza literatura dla młodzieży

Bardzo powszechnie zwykło się uważać, że czytelnictwo stoi obecnie na dość marnym poziomie, i właściwie niewielka część ludzi cały czas uważa się za amatorów czytania książek. Fakt, ten sposób spędzania wolnego czasu w ciągu ostatnich lat stracił nieco swojej popularności, ale nadal całe mnóstwo ludzi uwielbia owe rzeczy, a dodatkowo sam rynek wydawniczy ma się całkiem dobrze i dosłownie co roku wychodzi na nim całe mnóstwo nowych pozycji.
View More Dzisiejsza literatura dla młodzieży