Udało się – będziemy rodziną! Tylko co dalej? Czy poradzimy sobie z zupełnie nowym wyzwaniem?

Czy współczesnym rodzicom jest łatwiej? Chyba tak – powie pokolenie starsze – jednorazowe pieluchy, zupki w słoiczkach, piękne ubranka, sale zabaw dla dzieci. Kiedyś tego nie było… Chyba nie – powie pokolenie młodsze – konserwanty w jedzeniu, chińskie produkty dla dzieci, alergie, bezstresowe wychowanie i presja bycia wzorowym rodzicem. Kiedyś tego nie było… Mimo to pytania o wspólne życie z dzieckiem, które zadają sobie przyszli rodzice, pozostały chyba takie same.
View More Udało się – będziemy rodziną! Tylko co dalej? Czy poradzimy sobie z zupełnie nowym wyzwaniem?

Jak zgromadzić komplety dziecięcych rzeczy oraz ubranek? Przewodniczek

Każda młodziutka matka staje przed kłopotem jak ubrać swojego maluszka. Wiadomą rzeczą jest, iż dzieci najbardziej te najmniejsze potrzebują częstego zmieniania fatałaszków, z powodów niedwuznacznych. Przed matką a czasem też tatą (na reszcie mamy równouprawnienie) stoją dwie możliwości – zakup nowych przedmiotów lub nabycie rzeczy z drugiej ręki.
View More Jak zgromadzić komplety dziecięcych rzeczy oraz ubranek? Przewodniczek

Najważniejsze produkty dla początkujących rodziców

Narodziny pierwszego dziecka niewątpliwie jest niezwykle szczególnym wydarzeniem w życiu praktycznie każdego człowieka. Zazwyczaj towarzyszą temu spore emocje, ale warto podejść do całej tej sprawy również i w chłodny sposób – w końcu musimy od samego początku uczynić wszystko, co tylko jest możliwe aby zapewnić naszemu dziecku naprawdę dobrą opiekę.

View More Najważniejsze produkty dla początkujących rodziców

Przestrzeń malucha czyli co założyć, by było najwygodniej

Pieluszki wielokrotnego użytku istnieją w wielu gatunkach. Wszystko po to, by rodziciele posiadali wybór, a pociecha optymalną wygodę i komfort noszenia. Ci, którzy zdecydowali się na pieluszki wielorazowe wiedzą także, że poruszanie się w tej rozpiętości to niebanalna historia. Pieluchy wielorazowe różnią się pomiędzy sobą klasą tkanin, z jakich są wykonane, fasonem, formą zapięć.
View More Przestrzeń malucha czyli co założyć, by było najwygodniej