Jak przygotować się na przyjście na świat nowego członka rodziny?

Ciąża, przede wszystkim pierwsza jest dla zdecydowanej większości osób wydarzeniem stresującym, jako że młodzi rodzice chcą być pewni, że mogą wystarczająco się przygotować na przyjście na świat własnego dziecka. Dziś w sklepach oferowany jest naprawdę bogaty asortyment artykułów dla dzieci w każdym wieku. O co w takim przypadku przede wszystkim należy się postarać? Które artykuły są potrzebne?
View More Jak przygotować się na przyjście na świat nowego członka rodziny?

Przygotowujemy się na przyjście dziecka

Na ten moment czekamy całe nasze życie. Narodziny dziecka to doniosłe wydarzenie. Nareszcie, po długich dziewięciu miesiącach oczekiwań, nasz potomek przychodzi na świat. I jednocześnie, razem z jego przeraźliwym krzykiem, zdajemy sobie sprawę, że nasze dotychczasowe bytowanie nigdy nie będzie już takie samo. Staliśmy się odpowiedzialni za nasze dziecko. Odczuwamy ogromną radość, pomieszaną z paraliżującym niepokojem.
View More Przygotowujemy się na przyjście dziecka

Przygotowujemy się na przyjście maluszka

Na ten moment oczekujemy całe nasze życie. Przyjście na świat dziecka to uroczyste wydarzenie. Nareszcie, po przedłużających się kilku miesiącach oczekiwań, nasz maluszek pojawia się na świecie. I nagle, razem z jego przeraźliwym płaczem, uświadamiamy sobie, że nasze dotychczasowe bytowanie nigdy nie będzie już takie jak wcześniej. Jesteśmy odpowiedzialni za swoje dziecko. Czujemy niesamowitą radość, wymieszaną z paraliżującym niepokojem.
View More Przygotowujemy się na przyjście maluszka