Uzytkownicy

Nowi użytkownicy

  • admin

Użytkownicy online

There are currently 0 users and 0 guests online.
warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/fighterreplays.com/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

gra

Nowości w gadżetach elektronicznych - grand theft auto v (gra pc) już dostępna na najnowsze konsole.

GTA 5 na konsolę
Autor: BagoGames
Źródło: http://www.flickr.com
Obecnie gry na konsole to jedne z bardziej chcianych i atrakcyjnych artykułów w sklepach branżowych. Dzieje się tak, przez wzgląd na dużą sławę i atrakcyjność coraz nowszych edycji czy następnych części. Co więcej, jest to świetna rozrywka, która pozwala kapitalnie spędzić czas, z tej przyczyny wszelkie nowości są tak bardzo głośno komentowane i tworzą znaczące wydarzenie dla fanów gier.

Gra mondozoo, gra mondoveto, rozgrywka kraj wikingów

gra
Autor: Marco Verch
Źródło: http://www.flickr.com
Grając w Krainę Wikingów, nadzwyczaj wiele czasu spędza się w grodach, osadach, lub przystaniach. W tych właśnie lokalizacjach jest możliwość zbyć ukradzione przedmioty, czy też podmienić je na takie, jakie przydadzą nam się w dalszej rozrywce. Chcąc podjąć się dowolnego zadania, należałoby się udać do gospody. W środku jest niesamowity facet, który zleci nam misję do zrealizowania. Rozpiętość problemów w grze kraina wikingów jest pokaźna, toteż nikomu nie powinno się znudzić ich realizowanie.

Wielu z nas myśli, że gry strategiczne online swoje dobre lata mają już za sobą

gra
Autor: TransformersMan
Źródło: http://www.flickr.com
Ich różnorodność wskazuje, że świat Twitera, internetowych mediów i obrazkowych remiksów nie wyeliminował z, jakby nie patrzeć – gier online. Zagramy w to co tylko preferujemy - od strategicznych przez RPG do managerów sportowych. Gdy chodzi o gry – manager, naturalnym skojarzeniem są oczywiście piłkarskie wersje Football Managera. Od zaplecza udoskonalasz tu własną wirtualną drużynę, budujesz nowy stadion, dokonujesz transferów itd.

Właściwą ilość przyjemności zapewnią Ci najlepsze rozrywkowe nadzwyczajne familijne gry.

Gry komputerowe
Autor: dfactory
Źródło: http://www.flickr.com
Niezależnie od tego, czy jesteś innowatorem bądź entuzjastą wyścigów, kreatorem czy graczem bez litości dla przycisków, gry to świat wrażeń, który ktokolwiek może odsłaniać we własnym mieszkaniu. Właściwą dawkę uciechy zagwarantują Ci najwspanialsze błyskotliwe nadzwyczajne rodzinne gry.

Gra, która przez ciekawy pomysł doczekała się kolejnych serii

Pad, gry na kolsolę
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Gra, która miała swoja premierę w 1933 roku i święciła triumfy wśród ogromu graczy. Okazała się dosłownie i w przenośni strzałem w sedno tego, co najlepsze. Dosłownie, bo to modelowa strzelanka, która jest najbardziej znaną grą tego rodzaju na świecie, a w przenośni, bo ogrom osób po prostu ją kupiło. Doom, bo o tą grę chodzi to science-fiction, gdzie fabuła ma bardzo duże znaczenie. Ludzie skolonizowali wiele planet miedzy innymi Marsa oraz jego satelity. Na skolonizowanym Marsie stworzono bazę wojskową, wysłany zostaje tam główny bohater, czyli postać, w którą się wcielamy.

Następna odsłona gry, która pozwala nam, choć przez chwilę zostać najlepszymi piłkarzami na świecie

turniej FIFA
Autor: Redazione Fuorigio.co
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy mały chłopiec chce, choć przez chwile czuć się jak piłkarze z czołówki światowej. Dlatego producenci gier komputerowych od lat widząc w tym opcję na zarobek, wypuszczają na rynek następne wersje gry, gdzie możemy przenieść się na największe stadiony światowych drużyn i walczyć o puchary. Od końcówki września można grać w dwudziestą drugą wersję fifa 15. To naprawdę wspaniałe, że każda odsłona jest jeszcze lepsza. Tym razem zwrócono uwagę na wiele szczegółów.

Z jakiego powodu gra The Sims cieszy się tak dużą popularnością?

gra
Autor: Play Among Friends Paf
Źródło: http://www.flickr.com
Gry komputerowe cieszą się dziś dosyć dużą popularnością. Regularnie na rynku pojawiają się następne propozycje, nie tylko gier, ale też nowoczesnych konsol, które błyskawicznie zaczynają sprzedawać się jak świeże bułeczki. Jedną z najbardziej popularnych gier na świecie, jaka zdobyła serca milionów użytkowników jest gra The Sims.

Czemu trzeba pozwalać maluchom grać na komputerze?

komputer
Autor: reynermedia
Źródło: http://www.flickr.com
Sporo rodziców zadaje sobie pytanie, czy ich dzieci powinny grać w gry na komputerze, czy też raczej zakazać im tej aktywności. Na to pytanie nie ma jednoznacznej rady, bowiem bardzo wiele zależy od tego, jakie gry najczęściej wybiera nasz podopieczny oraz czy dana gra jest dopasowana do jego wieku itp.

Które atuty gier komputerowych są najistotniejsze?

gra komputerowa
Źródło: http://www.morguefile.com/
Gry komputerowe lubią osoby w każdym wieku - wśród fanów gier są mężczyźni, ale także coraz częściej i kobiety. Grają zarówno młode osoby, ale i te nieco starsze. Współcześnie odnajdziemy tak wiele różnego typu gier, że właściwie każdy, bez względu na to, czym się interesuje, może zyskać coś idealnego dla siebie.

Minecraft to aktualnie jedna z najbardziej znanych gierek na polskim rynku

komputer
Autor: reynermedia
Źródło: http://www.flickr.com
Minecraft to obecnie jedna z popularniejszych gier na rynku - w Polsce, ale zapewne w pozostałych także, natrafić idzie na dziesiątki tysięcy prawdziwych miłośników akurat owej gierki. Tak naprawdę autor artykułu nie zalicza się do ogromnych fanów Minecrafta, ale oczywiście doskonale potrafi zrozumieć potęgę tego rozrywkowego produktu.