Uzytkownicy

Nowi użytkownicy

  • admin

Użytkownicy online

There are currently 0 users and 1 guest online.
warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/fighterreplays.com/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

gra

Nowości w gadżetach elektronicznych - grand theft auto v (gra pc) już dostępna na najnowsze konsole.

GTA 5 na konsolę
Autor: BagoGames
Źródło: http://www.flickr.com
Aktualnie gry na konsole to jedne z wybitniej chcianych i słynnych produktów w sklepach branżowych. Dzieje się tak, ze względu na dużą wziętość i urozmaicenie coraz to nowszych wersji czy następnych części. Poza tym, jest to wybitna rozrywka, która umożliwia cudownie spędzić czas, stąd każde nowinki są tak bardzo głośno komentowane i tworzą znaczące wydarzenie dla zapaleńców gier.

Gra mondozoo, gra mondoveto, rozgrywka kraj wikingów

gra
Autor: Marco Verch
Źródło: http://www.flickr.com
Grając w Krainę Wikingów, niezwykle wiele czasu spędza się w grodach, osadach, bądź przystaniach. W tych oczywiście lokalizacjach można zbyć przywłaszczone przedmioty, ewentualnie zamienić je na takie, które przydadzą nam się w dalszej zabawie. Pragnąc podjąć się pewnego zadania, należałoby się udać do karczmy. W centrum jest mistyczny osobnik, który zleci nam funkcję do zrealizowania. Wielorakość zagadnień w grze kraina wikingów jest spora, wobec tego nikomu nie powinno się znużyć ich realizowanie.

Wielu z nas myśli, że gry strategiczne online swoje dobre lata mają już za sobą

gra
Autor: TransformersMan
Źródło: http://www.flickr.com
Ich różnorodność wskazuje, że świat Facebooka, internetowych mediów i obrazkowych remiksów nie wyeliminował z, nomen omen – gier online. Będziemy grać w to na co tylko mamy ochotę - od strategii przez RPG do sportowych manegerów. Jeśli chodzi o gry – manager, naturalnym skojarzeniem będą rzecz jasna soccerowe wersje Football Managera. Od zaplecza udoskonalasz tu własną wirtualną drużynę, dokładasz nowy stadion, wykonujesz transfery itd.

Właściwą ilość przyjemności zapewnią Ci najlepsze rozrywkowe nadzwyczajne familijne gry.

Gry komputerowe
Autor: dfactory
Źródło: http://www.flickr.com
Niezależnie od tego, czy jesteś innowatorem bądź entuzjastą wyścigów, kreatorem czy graczem bez litości dla przycisków, gry to świat wrażeń, który ktokolwiek może odsłaniać we własnym mieszkaniu. Właściwą dawkę uciechy zagwarantują Ci najwspanialsze błyskotliwe nadzwyczajne rodzinne gry.

Gra, która przez ciekawy pomysł doczekała się kolejnych serii

Pad, gry na kolsolę
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Gra, która miała swoja premierę w 1933 roku i święciła triumfy wśród ogromu graczy. Okazała się dosłownie i w przenośni strzałem w sedno tego, co najlepsze. Dosłownie, bo to modelowa strzelanka, która jest najbardziej znaną grą tego rodzaju na świecie, a w przenośni, bo ogrom osób po prostu ją kupiło. Doom, bo o tą grę chodzi to science-fiction, gdzie fabuła ma bardzo duże znaczenie. Ludzie skolonizowali wiele planet miedzy innymi Marsa oraz jego satelity. Na skolonizowanym Marsie stworzono bazę wojskową, wysłany zostaje tam główny bohater, czyli postać, w którą się wcielamy.

Następna odsłona gry, która pozwala nam, choć przez chwilę zostać najlepszymi piłkarzami na świecie

turniej FIFA
Autor: Redazione Fuorigio.co
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy mały chłopiec chce, choć przez chwile czuć się jak piłkarze z czołówki światowej. Dlatego producenci gier komputerowych od lat widząc w tym opcję na zarobek, wypuszczają na rynek następne wersje gry, gdzie możemy przenieść się na największe stadiony światowych drużyn i walczyć o puchary. Od końcówki września można grać w dwudziestą drugą wersję fifa 15. To naprawdę wspaniałe, że każda odsłona jest jeszcze lepsza. Tym razem zwrócono uwagę na wiele szczegółów.

Z jakiego powodu gra The Sims cieszy się tak dużą popularnością?

gra
Autor: Play Among Friends Paf
Źródło: http://www.flickr.com
Gry komputerowe cieszą się dziś dosyć dużą popularnością. Regularnie na rynku pojawiają się następne propozycje, nie tylko gier, ale też nowoczesnych konsol, które błyskawicznie zaczynają sprzedawać się jak świeże bułeczki. Jedną z najbardziej popularnych gier na świecie, jaka zdobyła serca milionów użytkowników jest gra The Sims.

Czemu trzeba pozwalać maluchom grać na komputerze?

komputer
Autor: reynermedia
Źródło: http://www.flickr.com
Sporo rodziców zadaje sobie pytanie, czy ich dzieci powinny grać w gry na komputerze, czy też raczej zakazać im tej aktywności. Na to pytanie nie ma jednoznacznej rady, bowiem bardzo wiele zależy od tego, jakie gry najczęściej wybiera nasz podopieczny oraz czy dana gra jest dopasowana do jego wieku itp.

Które atuty gier komputerowych są najistotniejsze?

gra komputerowa
Źródło: http://www.morguefile.com/
Gry komputerowe lubią osoby w każdym wieku - wśród fanów gier są mężczyźni, ale także coraz częściej i kobiety. Grają zarówno młode osoby, ale i te nieco starsze. Współcześnie odnajdziemy tak wiele różnego typu gier, że właściwie każdy, bez względu na to, czym się interesuje, może zyskać coś idealnego dla siebie.

Minecraft to aktualnie jedna z najbardziej znanych gierek na polskim rynku

komputer
Autor: reynermedia
Źródło: http://www.flickr.com
Minecraft to obecnie jedna z popularniejszych gier na rynku - w Polsce, ale zapewne w pozostałych także, natrafić idzie na dziesiątki tysięcy prawdziwych miłośników akurat owej gierki. Tak naprawdę autor artykułu nie zalicza się do ogromnych fanów Minecrafta, ale oczywiście doskonale potrafi zrozumieć potęgę tego rozrywkowego produktu.