Uzytkownicy

Nowi użytkownicy

  • admin

Użytkownicy online

There are currently 0 users and 0 guests online.
warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/fighterreplays.com/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

konsole

Dowiedz się w jaki sposób rozwijały się gry na PC oraz na xboxa

konsola Xbox
Autor: audioreservoir
Źródło: http://www.flickr.com
Ludzie od setek lat robili wszystko, aby dostarczyć sobie zabawy i rozrywki. Pojawienie się komputerów w dużym stopniu to ułatwiło, można wręcz powiedzieć że zrewolucjonizowało rozrywkowy rynek. Gry na pierwszych komputerach nie były skomplikowane, lecz dynamiczny i szybki wzrost wydajności sprzętu komputerowego sprawił, że również same gry zmieniły się bardzo. W sprzedaży zaczęły się pojawiać coraz wydajniejsze układy graficzne, szybkie kości pamięci i większe dyski, a razem z tym komputerowe gry z coraz ładniejszą i efektowną grafiką.

Playstation to fantastyczny sprzęt

screen z need for speed
Autor: Colin
Źródło: http://www.flickr.com
Przegrywanie własnego życia na gierkach konsolowych? Na wstępie owego artykułu należy napisać jedną kwestię: w żadnym wypadku nie możemy myśleć, że rozrywka w samotności jest niegodna.

Trochę myśli na temat grywania na konsolach

Xbox One
Autor: ビッグアップジャパン
Źródło: http://www.flickr.com
Nawet najbardziej nużący dzień może być dużo bardziej interesujący! Choćby dzięki właśnie konsolom. W dalszym ciągu Polska nie jest miejscem, w którym to dostrzec można duże zapotrzebowanie na właśnie konsole, głównie z powodów czysto finansowych, ale bądź co bądź można zaryzykować twierdzenie, że błyskawicznie przekonujemy się, iż jakby nie patrzeć warto się nieco bardziej wykosztować, lecz przynajmniej mieć zagwarantowaną niezwykłą zabawę.

Atuty grywania na konsoli

chłopiec gra na Xbox 360
Autor: Redazione Fuorigio.co
Źródło: http://www.flickr.com
Świat bez chociażby małej ilości rozrywki? Bez wątpienia trudno by jakoś było! I dlatego należy nieco dawkować sobie tę przyjemność - generalnie bardzo trudno niektórym dać radę z opanowaniem się, czyli spędzamy zbyt wiele czasu na gierkach.

Gry to super pomysł na rutynę

podczas grania
Autor: BagoGames
Źródło: http://www.flickr.com
Dużo osób kocha gierki - konsolowe albo komputerowe. Jednak odnajdą się także osoby, które sądzą, że no co jak co, ale w żadnym razie czymś OK nie jest to, aby tak naprawdę myśleć sobie o grach.

Konsola do grania to idealny zabijacz nudy!

gra na ps3
Autor: TransformersMan
Źródło: http://www.flickr.com
Bezpłatna rada dla chcących wreszcie fajne spędzać wolny czas: może konsola? Co prawda jakoś się nie wydaje, że akurat w owym przypadku grywania na konsoli mówi się o czymś niesamowicie odkrywczym, ale kto powiedział, iż takie nieco mniej ambitne rozrywki są złe?

Nintendo jest w Polsce coraz popularniejszą marką!

Nintendo 3DS
Autor: Honou
Źródło: http://www.flickr.com
Nintendo to bardzo dobra konsola do grania. W naszym kraju choćby nintendo wii u zasadniczo nie jest zbytnio popularnym sprzętem, ale zwłaszcza Japonia to teren, gdzie trafienie na fana Nintendo jest bardzo łatwe. Tak naprawdę i wśród Polaków Nintendo nie jest bardzo niszowe, na szczęście sprzedaż Nintendo w kraju nad Wisłą nieustannie rośnie, w błyskawicznym tempie.

Gry konsolowe nie muszą być drogie!

Autor: redcoon.pl
Jest sporo interesujących rozrywek, niezwykłych sposobów na spędzenie czasu. Jednakowoż tak czy siak w wielu przypadkach mocno uskarżamy się na wszechobecną nudę, brak ciekawych pomysłów na miłe spędzenie wolnego dnia. Akurat w tym tekście przede wszystkim o tym, aby potrafić sensownie zarządzać własnym czasem nawet bez ruszania się ze swojego domu.

Gry na xbox 360

kontrolery do Xbox
Autor: Anahi Patricia Jasso Aleman
Źródło: http://www.flickr.com
Mobilna rozrywka wygląda obecnie całkowicie odmiennie, niż przed kilkunastu laty. Dzisiaj królują najróżniejsze rodzaje gier, a pograć naprawdę jest a czym. Praktycznie większość ludzi posiada obecnie komórkę lub dotykowy smartfon, jakich możliwości obliczeniowe znacznie przewyższają możliwości starszych komputerów. Już na tych malutkich sprzętach można zagrać w wiele przeróżnych gier, oprócz tego coraz więcej sprzedaje się ich większych braci, to znaczy tabletów.

Typy gier na konsolę PS Vita kupić

PS Vita
Autor: Compudemano
Źródło: http://www.flickr.com
Wielu z nas cały czas pamięta jeszcze oferowane na bazarach konsolki z ciekłokrystalicznymi wyświetlaczami, na jakich grywała cała Polska. Młodsi i starsi potrafili całymi godzinami chwytać kulki czy przestawiać klocki. Dzisiaj możliwości grania znacznie się powiększyły, a producenci cały czas projektują nowości które mają dostarczyć jak najwięcej zabawy i rozrywki.