Uzytkownicy

Nowi użytkownicy

  • admin

Użytkownicy online

There are currently 0 users and 0 guests online.
warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/fighterreplays.com/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Logopeda

Jakii dziecko ma problemy z właściwym mówieniem

Logopeda psycholog w Poznaniu
Źródło: flickr.com
Nie wszystkie dzieci rozwijają się w taki sam sposób. Jedne dzieci zaczynają mówić szybciej, inne wolniej. Ogólnie przyjęte są pewne normy w tej kwestii, jednak nie przesadzajmy. Każdy lekarz powie, że dzieci są niepowtarzalne i inaczej się rozwijają.

Czy niedoskonałości artykulacji są uciążliwymi do zniewelowania przypadłościami ?

logopeda
Źródło: flickr.com
W dniu dzisiejszym niesłychanie w wielu przypadkach spotykamy się z różnego rodzaju wadami, które zaburzają nam odpowiednie działanie w dzisiejszym społeczeństwie.

Kiedy udać się do logopedy

wykład
Autor: DFID - UK Department for International Development
Źródło: http://www.flickr.com
Czy też masz świadomość, że wielu naszych polityków powinno odbyć przynajmniej parę wizyt u logopedy? Ich wymowa, seplenienie, bełkot, rozmyte mówienie, wtrącenia, mlaskanie to najlepszy dowód, iż część klasy politycznej to nie jest zapewne pierwsza klasa, jeśli idzie o prezentację słowną. Co jeszcze irytuje?

Zasady prowadzenia terapii jąkania w Warszawie

chłopiec
Autor: uzi978
Źródło: http://www.flickr.com
Wciąż prowadzona terapia jąkania rekomendowana jest przez wielu usatysfakcjonowanych z jej efektów rodziców. Im mniejsze dziecko, tym łatwiej i szybciej może pozbyć się tej nieprzyjemnej przypadłości. Rodzice chcą zatroszczyć się o swoją pociechę, by w przyszłości nie musiała mieć styczności z niemiłymi i pełnymi stresu sytuacjami. Duże doświadczenie naszych terapeutów, ich zaangażowanie w swą pracę oraz zwiększanie możliwości zachęca nieprzekonanych jeszcze klientów do korzystania z propozycji.

Jak leczyć jąkanie i inne problemy z wymową u pociechy?

Aktualnie stosunkowo często występującym problemem są różnego rodzaju wady wymowy. Z tym zjawiskiem można spotkać się w życiu codziennym, słychać je w radiu czy w programach telewizyjnych; wady wymowy są również stosunkowo często spotykane u ludzi posiadających wysokie stanowiska w kraju.