Uzytkownicy

Nowi użytkownicy

  • admin

Użytkownicy online

There are currently 0 users and 0 guests online.
warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/fighterreplays.com/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

elementy

W krainie z klockami - popularny motyw Gwiezdnych Wojen

Lego Star Wars
Autor: βroadside
Źródło: http://www.flickr.com
Dziś dzieci multum czasu siedzą przed laptopami. Z tego powodu też rodzice szukają im jakiejś alternatywy. Dzieciaki są wybredne, więc należy im wyszukać coś naprawdę interesującego. Dlatego tak popularne są klocki lego star wars. Wykonanie klocków i marka, jaką jest lego to idealny sposób na zajęcie czymś dzieciaków. Lego pomagają rozwinąć wyobraźnię oraz wspomagają koordynację psycho-ruchową dzieci. Dodatkowo klocki te sprawią przyjemność i młodszym dzieciom i starszym urwisom również. Do tego większość ludzi uwielbiających Star Wars również kupi tego rodzaju gadżet.

Zabawa zabawkami - klockami dla naszej pociechy

klocek Lego Duplo
Autor: Michele M. F.
Źródło: http://www.flickr.com
Klocki to chyba najbardziej wzięta zabawka, zaraz po pluszowych niedźwiadkach. Zarówno w przypadku pluszaków jak i w wypadku klocków, bez znaczenia jest czy bawi się nimi chłopiec czy dziewczynka, równie świetnie cieszyć się nimi będą tak chłopaczki jak i dziewczęta. Ci pierwsi korzystając z prostokątnych brył stawiać będą autka i samoloty czy też poligon dla plastikowych żołnierzyków. Z kolei panienki mogą postawić mieszkania dla lalek, chociaż na pewno nie jest to prawidłem. Zdarzają się bowiem dziewczęcia, które bawią się autkami, jak chłopcy konstruują garaże i podobne budowle.

Opaski filmowe

figurka z filmu
Autor: Gobi
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy fan wielkich dzieł filmowych nieraz marzy choćby o gadżetach z lubianą postacią. Mogą to być figury bohaterów wielkich produkcji science-fiction lub również doskonałych współczesnych seriali. Możliwości są tutaj naprawdę niemal nieograniczone. Nie ulega jednak wątpliwości, że każdy maniak kina bez względu na jego płeć, albo wiek, marzy czasem o posiadaniu czegoś takiego, jak na przykład plakaty filmowe Te na przestrzeni lat okazywały się nadzwyczaj różnorodne, zrobione w odmienny sposób, zgodnie z warunkami specyficznych dla czasów ich powstawania stylów estetycznych. Są one przeważnie prosto dostępne oraz dosyć niedrogie ( ta ostatnia rzecz jednak może być zależną od wielkości wybranego plakatu).

Zabawki edukacyjne dla naszych pociech - mała charakterystyka i propozycje

zabawka z klocków Lego
Autor: Fun Toy Den
Źródło: http://www.flickr.com
Nasze pociechy spędzają bawiąc się bardzo dużo czasu. Na początku każde dziecko wymaga dużo uwagi i naszego zaangażowania w zabawę. Z czasem, gdy maluchy dorosną, należy zachęcać je do samodzielnej zabawy. Należy zatroszczyć o to, aby przedmioty, którymi dzieci się bawią, były jak najlepiej dobrane. Poza podstawową funkcją zabawową mają one jeszcze dodatkowe znaczenie. Zabawki odgrywają niezmiernie istotną rolę w kształtowaniu zdolności motorycznych, a także kształtowaniu osobowości dziecka. Za ich pomocą nasze maluchy poznają otaczający je świat.