Uzytkownicy

Nowi użytkownicy

  • admin

Użytkownicy online

There are currently 0 users and 0 guests online.
warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/fighterreplays.com/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

PC

Minecraft to aktualnie jedna z najbardziej znanych gierek na polskim rynku

komputer
Autor: reynermedia
Źródło: http://www.flickr.com
Minecraft to aktualnie jedna z najbardziej popularnych gier na polskim rynku - w Polsce, lecz zapewne w pozostałych również, trafić można na tysiące prawdziwych fanów akurat tej gierki. Tak naprawdę autor tekstu nie zalicza się do ogromnych fanów Minecrafta, lecz naturalnie świetnie rozumie fenomen tego rozrywkowego produktu.

Lista najnowszych gier na komputer w tym roku

Lego Super Heroes
Autor: Redazione Fuorigio.co
Źródło: http://www.flickr.com
Kocki lego od kilku dekad stanowią jedną z najpopularniejszych zabawek na świecie. Dzieci wręcz kochają zabawę nimi, a w ostatnim czasie bardzo często kupowane są serie które nawiązują do puszczanych obecnie filmów dla dzieci. W praktycznie każdym ze sklepów zabawkowych na półkach można znaleźć przynajmniej kilka pudełek z klockami, a w dużych miastach są sklepy które sprzedają jedynie ten rodzaj klocków. Ciężko więc się dziwić, że jakiś czas temu został wypuszczony film, jakiego głównym bohaterem są postacie z klocków, a chwilę później lego przygoda gra pc, oparta dokładnie na filmowym scenariuszu.

Co uczą nas gierki?

kontroler do gier
Autor: Play Among Friends Paf
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli raczej nie ma na kuli ziemskiej kraju, gdzie grywanie w różnego rodzaju gierki nie byłoby jedną z ulubionych rozrywek, sposobów spędzania wolnego czasu, nie powinno zbytnio dziwić, że osobnik, który deprecjonuje zalety gierek niejako naraża się na sporą krytykę!

Atrakcyjne gierki na konsolę ps vita

gra na playstation
Autor: Bartosz Maciejewski
Źródło: http://www.flickr.com
Mała, wygodna i bardzo grywalna - to najlepsza chyba ocena poręcznej ręcznej konsoli, jaką jest zaprojektowana parę lat temu PS Vita. Ta konsola wyposażona została w dotykowy ekran o przekątnej 5 cali, a dodatkowo, co wyróżnia ją w gronie konkurentów, tylny panel z dotykowymi czujnikami, dający zupełnie niespotykane możliwości jeżeli chodzi o sterowanie grami. Łącząc możliwości przedniego ekranu z panelem tylnym otrzymuje się zakres sterowania niedostępny do tej pory w żadnym innym urządzeniu.

Na co powinni się uważać w temacie gier?

opakowanie ps vita
Autor: Vernon Chan
Źródło: http://www.flickr.com
Pamiętajmy, że raczej częste przenoszenie się w świat gier to zasadniczo nic niewskazanego. Jeśli jesteśmy mądrzy, orientujemy się, iż od wszystkiego da się jakoś uzależnić, a więc zachowamy mimo wszystko umiar, nie będziemy mieli z niczym problemów. Jednakowoż jeżeli mamy słabą psychikę, w wielu przypadkach mamy poważne problemy z zachowaniem umiaru, zapewne dołączymy do grupy tych osób, którym faktycznie gry szkodzą. Prawda jest taka, że statystyczny gracz potrafi wyciągać sporo radości z grywania, co najważniejsze, poznał granicę, a więc gry psp i tak nie stanowią dla niego jakiejś przeszkody, która później wygeneruje duże kłopoty, przykładowo unikanie uczęszczania na studia - a są takie przypadki, zatem trzeba się postarać wystrzegać uzależnień.