Uzytkownicy

Nowi użytkownicy

  • admin

Użytkownicy online

There are currently 0 users and 7 guests online.
warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/fighterreplays.com/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

czas wolny

Jak najskuteczniej zająć swoje malucha gdy za oknem deszcz i słota?

dziecko
Autor: Benedict Seah
Źródło: http://www.flickr.com
„Choć mniej trudzą się i mniej brudzą, ale strasznie nudzą się w deszcz” – słowa piosenki śpiewanej kiedyś przez Barbarę Krafftównę w kultowym kabarecie, słyszał zapewne każdy rodzic. Gdy deszcz puka do okien i aura nie namawia do harców na świeżym powietrzu, powinniśmy zaaranżować pociechom inspirującą zabawę w domu.

Czy warto wysłać dziecko do przedszkoli?

nauczyciel w przedszkolu
Autor: U.S. Department of Agriculture
Źródło: http://www.flickr.com
W ostatnim czasie jesteśmy świadkami wybitnie zażartej dyskusji, która toczy się wobec wieku szkolnego naszych pociech. Wiele rodziców bowiem na pewno nie chęć posłać swoich dzieci do przedszkola. W tym miejscu powinno się wspomnieć, że temat ten z pewnością jest pełen różnorakich niedomówień, w następstwie tego też koniecznie trzeba wyjaśnić wszelkie zawiłości, które bezpośrednio go dotyczą. Idąc dalej tym tropem myślenia, bardzo istotne jest istotne uświadomienie wszystkim rodzicom, co przedszkole jest w stanie w szeregu przypadków zaoferować naszym dzieciom.

Jak owocnie zaplanować wolny czas naszego dziecka?

zabawa dla dzieci
Autor: James Emery
Źródło: http://www.flickr.com
Teraz mamy tak wiele przeróżnych możliwości wyjazdów na wczasy, że nierzadko sami tak naprawdę nie mamy pojęcia co wybrać. Zakładane w licznych miejscach wszelkiego typu biura podróży bombardują nas ogromną ilością propozycji, które dodatkowo zachęcają swoją ceną. Każdy już chyba słyszałam o ofertach first lub last minute, które pozwalają zaoszczędzić sporo pieniędzy przez wykupienie wybranej wycieczki dużo wcześniej albo niemalże na ostatnią chwilę.