Uzytkownicy

Nowi użytkownicy

  • admin

Użytkownicy online

There are currently 0 users and 0 guests online.
warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/fighterreplays.com/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

młodzież

Szkoła w Internecie pomysłem na zainteresowanie współczesnych dzieci?

Akustyka w szkole
Autor: Armstrong
Źródło: Armstrong
Szkoła to były czasy. nie tak samo co teraz. Kiedyś chodzenie do szkoły było ciekawsze niż dzisiaj, gdyż teraz zamiast edukacji w dużym budynku dzieci i młodzież wolą uczyć się w świecie wirtualnym. Czy jest to zaskakujące? Szczerze to ciężko się dziwić, gdyż będąc w ich sytuacji też bym to robił. Zależnie od tego, ile mamy lat i kiedy chodziliśmy do szkoły, każdy jest bardziej lub mniej tolerancyjny w tym zakresie. Nie ma co na przykład wymagać zrozumienia u osób, które są obecnie w starczym wieku i uczęszczały do szkoły kilkadziesiąt lat temu.

Jak zadbać o rozwój własnego dziecka?

zabawa
Autor: Paul Ashley
Źródło: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach ogólnie bardzo dbamy o swoje dzieci.Naturalnie nie chcę napisać, że niegdyś matki były w jakiś sposób wyrodne, ale prawda jest taka, że bardzo rzadko podążaliśmy za interesującymi nowinkami, dzięki którym dzieci mogą być bardziej inteligentne. Ostatnio zaznajomiłem się z badaniami, wedle których młodzi Polacy są bardziej inteligentni, aniżeli ich rodzice i dziadkowie. Zwykło się mówić, że obecna młodzież nam się nie udała, a tu proszę - nie jest tak źle. Jak w takim razie obecny rodzic jest w stanie dbać o prawidłowy rozwój własnej pociechy?