Uzytkownicy

Nowi użytkownicy

  • admin

Użytkownicy online

There are currently 0 users and 0 guests online.
warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/fighterreplays.com/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

seriale

Filmy w odcinkach animowane są zawsze na topie

Autor: Vivarto
Niektórzy ludzie nie mogą żyć bez seriali. Jest to w pewien sposób zastępcza, z goła różniąca się od naszej, lecz równoległa rzeczywistość, do której z prawdziwą przyjemnością powracamy często. Lubimy wymyślać z wyprzedzeniem alternatywne fabuły naszym ulubionym postaciom, śledzić ich życie, myśleć, co też ich czeka w następnym sezonie. Twórcy do tego, żebyśmy czasem się nie zanudzili podają nam na tacy scenariuszowe majstersztyki, akcję, dramat i kabaret w jednym. W ostatnich latach raczej nieprzypadkowo oglądanie seriali stało się swego rodzaju stylem życia.

Czas urlopu, a Ty nie wiesz czym się zająć?

Film w telewizji
Autor: Michel Curi, Jr., MBA
Źródło: http://www.flickr.com
Nie masz pomysłu na weekend? Chciałbyś gdzieś wyjechać za miasto, może pospacerować po górach, ale zapowiadane deszcze wykluczają twoje piękne plany. Więc co ci pozostaje? Zostanie w domu, bezsensowne i przypadkowe oglądanie telewizji? Szkoda na to czasu. Mamy lepszy zestaw propozycji!

Co sprawia, że uwielbiamy filmy?

filmy dvd
Autor: Global Panorama
Źródło: http://www.flickr.com
Warto odrobinę przemyśleć z jakich przyczyn człowiek, który ogólnie nie przepada za filmami jest nietypowy. Naturalnie kinematografia nie jest dla każdego, lecz jakoś się złożyło, że zdecydowana większość ludzi uwielbia obejrzeć co pewien czas filmy dvd czy jakże w ostatnich czasach modne amerykańskie seriale telewizyjne.

Popularne filmy do wideoteki

Autor: Lark Polska sp. z o.o.
Film to naprawdę spory temat, w wielkiej mierze wcale nie tak jak najlepiej ceniony jak mnóstwa jednostkom się może nieraz wydawać. Kinowe hity ogląda niemal każdy, jednak mało kto zastanawia się nad kinowymi nawiązaniami oraz pojmuje związki między jedną, a drugą filmową produkcją.