Uzytkownicy

Nowi użytkownicy

  • admin

Użytkownicy online

There are currently 0 users and 0 guests online.
warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/fighterreplays.com/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Wyposażenie

Akwarystyka – hobby dla każdego

Ryba pływająca w akwarium
Autor: hisa fujimoto
Źródło: http://www.flickr.com
Marzysz o zwierzątku domowym, jednak Twój tryb życia skazałby pupila na ciągłą samotność? Dostajesz dreszczy na samą myśl o czyszczeniu kociej kuwety? A może jesteś alergikiem i nawet mała papuga wywołuje u Ciebie przykre objawy? Na wszystkie te przeszkody jest odpowiedź. Akwarium! Rybki nie nie zatęsknią za Twoją obecnością, nawet jeśli wyjedziesz na długie wakacje. Nie spowodują reakcji alergicznych. Za to idealnie zaprezentują się w Twoim salonie, a nawet zastąpią telewizor. Akwarystyka to cały czas modne hobby.

Rzeczy ogródka z myślą o dzieciach

Mała dziewczynka na świeżym powietrzu
Autor: Travis Swan
Źródło: http://www.flickr.com
Ogród to miejsce, w jakim dzieci mogą bez obaw bawić się na świeżym powietrzu. Niestety, gdy rodzice nie zatroszczą się o jego interesujące urządzenie, może się okazać, że dla maluchów nie będzie on odpowiednio atrakcyjny, co zaowocuje przegraną w rywalizacji z komputerem lub telewizorem.

Otwierajmy przyjazne przedszkola

przedszkole
Autor: Wim Hanenberg.
Źródło: DuPont
W związku ze światowym kryzysem oraz zwiększającym się bezrobociem, co raz więcej osób wybiera założenie własnej firmy. Chociaż w takich ciężkich czasach bardzo trudno jest się wybić i utrzymać na fali, młodzi właściciele firm zamierzają podjąć tę ryzykowną grę, niż bezczynnie oczekiwać na pracę marzeń. Jest to niezwykle praktyczne wyjście. Pracując na własny rachunek, lepiej przykładamy się do codziennych zadań i udzielamy im dużo więcej czasu, niż w przypadku pracy w obcej korporacji.