Uzytkownicy

Nowi użytkownicy

  • admin

Użytkownicy online

There are currently 0 users and 0 guests online.
warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/fighterreplays.com/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

poradniki

W jaki sposób nie rozpuścić domowego pupila?

tibetan mastiff
Autor: lgrvv
Źródło: http://www.flickr.com
Sądzisz, że twoje dziecko miało zawsze dziwne zainteresowania? Już w w czasie, gdy miało zaczęły je interesować poradniki o roślinach i kwiatach, porady i sposoby na zbudowanie pięknego ogrodu. Uważasz, że to zarezerwowane dla starszych? Nieprawda. Dzieci mogą mieć szerokie horyzonty i choćby trwało to tylko chwilę warto umożliwić im próbowanie różnych zainteresowań. Ale – uwaga – pamiętajmy, że wartościowe jest próbowanie z głową.

Zadbajmy o rozwój własnych pociech!

poprzebierane dzieci
Autor: davitydave
Źródło: http://www.flickr.com
Dużo mówi się o dobrym rozwoju swojego dziecka. Jednakże gdyby tak konkretnie wejść w owy temat, tak naprawdę nie za bardzo wiemy o co chodzi. Na całe szczęście nieustannie są publikowane wartościowe teksty, dzięki którym wreszcie rodzice mają możliwość powiększyć zakres własnej wiedzy odnośnie wychowania własnego dziecka. Bardzo często pewni rodzice mówią głośno, że skoro kiedyś radzono sobie z wychowaniem swoich dzieci, to w zupełności nie potrzebują żadnych porad umieszczanych w Internecie.