Uzytkownicy

Nowi użytkownicy

  • admin

Użytkownicy online

There are currently 0 users and 0 guests online.
warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/fighterreplays.com/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Xbox 360

Dowiedz się w jaki sposób rozwijały się gry na PC oraz na xboxa

konsola Xbox
Autor: audioreservoir
Źródło: http://www.flickr.com
Ludzie od setek lat robili wszystko, aby dostarczyć sobie zabawy i rozrywki. Pojawienie się komputerów w dużym stopniu to ułatwiło, można wręcz powiedzieć że zrewolucjonizowało rozrywkowy rynek. Gry na pierwszych komputerach nie były skomplikowane, lecz dynamiczny i szybki wzrost wydajności sprzętu komputerowego sprawił, że również same gry zmieniły się bardzo. W sprzedaży zaczęły się pojawiać coraz wydajniejsze układy graficzne, szybkie kości pamięci i większe dyski, a razem z tym komputerowe gry z coraz ładniejszą i efektowną grafiką.

Gry konsolowe nie muszą być drogie!

Autor: redcoon.pl
Jest sporo interesujących rozrywek, niezwykłych sposobów na spędzenie czasu. Jednakowoż tak czy siak w wielu przypadkach mocno uskarżamy się na wszechobecną nudę, brak ciekawych pomysłów na miłe spędzenie wolnego dnia. Akurat w tym tekście przede wszystkim o tym, aby potrafić sensownie zarządzać własnym czasem nawet bez ruszania się ze swojego domu.