Uzytkownicy

Nowi użytkownicy

  • admin

Użytkownicy online

There are currently 0 users and 0 guests online.
warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/fighterreplays.com/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Xbox 360

Dowiedz się w jaki sposób rozwijały się gry na PC oraz na xboxa

konsola Xbox
Autor: audioreservoir
Źródło: http://www.flickr.com
Ludzie od setek lat robili wszystko, aby zapewnić sobie rozrywkę i zabawę. Pojawienie się sprzętu komputerowego w dużym stopniu to ułatwiło, powiedzieć wręcz można że całkowicie zmieniło rynek rozrywki. Gry na starszych komputerach osobistych nie były skomplikowane, lecz szybki i dynamiczny wzrost wydajności sprzętu komputerowego sprawił, że także same gry się bardzo zmieniły. W sprzedaży pojawiać się zaczęły coraz wydajniejsze karty graficzne, szybkie kości pamięci i duże dyski, a wraz z tym komputerowe gry z bardzo efektowną i wydajną grafiką.

Gry konsolowe nie muszą być drogie!

Autor: redcoon.pl
Można podać sporo interesujących rozrywek, kapitalnych sposobów na spędzenie czasu. Jednakowoż i tak nierzadko mocno skarżymy się na znużenie, brak fajnych pomysłów na spędzenie wolnego dnia. Akurat w tym artykule przede wszystkim o tym, aby potrafić sensownie zarządzać swoim czasem nawet bez wychodzenia ze swojego domu.