Uzytkownicy

Nowi użytkownicy

  • admin

Użytkownicy online

There are currently 0 users and 0 guests online.
warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/fighterreplays.com/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Xbox 360

Dowiedz się w jaki sposób rozwijały się gry na PC oraz na xboxa

konsola Xbox
Autor: audioreservoir
Źródło: http://www.flickr.com
Ludzie od setek lat robili wszystko, żeby zapewnić sobie rozrywkę i zabawę. Rozpowszechnienie sprzętu komputerowego w dużym stopniu to ułatwiło, można wręcz powiedzieć że całkowicie zmieniło rynek rozrywki. Gry na pierwszych komputerach były bardzo proste, lecz dynamiczny i szybki wzrost wydajności komputerowego sprzętu sprawił, że także same gry się bardzo zmieniły. W sprzedaży zaczęły się pojawiać coraz wydajniejsze karty graficzne, szybsze kości pamięci i większe dyski, a wraz z tym gry komputerowe z coraz ładniejszą i efektowną grafiką.

Gry konsolowe nie muszą być drogie!

Autor: redcoon.pl
Jest sporo interesujących rozrywek, niezwykłych sposobów na spędzenie czasu. Jednakowoż tak czy siak w wielu przypadkach mocno uskarżamy się na wszechobecną nudę, brak ciekawych pomysłów na miłe spędzenie wolnego dnia. Akurat w tym tekście przede wszystkim o tym, aby potrafić sensownie zarządzać własnym czasem nawet bez ruszania się ze swojego domu.