Archiwa tagu: serial

serial

Postaw na Lego City i ciesz się najwyższą jakością zabawek

Duńskie klocki Lego Ninjago wywierają wrażenie na dzieciach już którąś generację z rzędu. Jedynie wyselekcjonowane specjalnie przez markę materiały zostały zastosowane do zrobienia zabawkowych arcydzieł, które służyć mogą przez całe pokolenia! Zestawy klocków Lego pasjonują najmłodszych. Najmłodsi będą szczęśliwi, jeżeli właśnie ten komplet zostanie im wręczony. Zabawki firmy Lego uczą i bawią, co jest dla maluchów szczególnie ważne. Maluszki odkrywają świat z Lego na co dzień.

Masz za dużo niezajętego czasu? Tak więc nie siedź apatycznie

Często skarżymy się na małą ilość czasu, lecz wbrew pozorom, w momencie gdy posiadamy go zbyt dużo zaczynamy się nudzić. Nie umiemy znaleźć sobie zajęcia, jesteśmy w pogotowiu i czekamy chyba na konkretny impuls, który da nam znak do działania. Tymczasem istnieje mnóstwo pomysłów na spędzenie wolnego czasu, oto kilka z nich.

Żywot to serialowy tasiemiec

Co by się stało jakby przyrównać swoje własne życie do jakiegoś gatunku filmowego, jaki byłby to rodzaj? Horror, musical czy komedia? Na pewno film obyczajowy, gdyż to się właściwie narzuca samo przez się, lecz nie za każdym razem i nie w każdym okresie życia. Przeważnie jest przecież troszkę obyczajowości, a po chwili dramat, jaki rozlewa się na kolejne dni, tygodnie, miesiące…